Partner: Logo KobietaXL.pl

Każdy znak zodiaku ma swój charakter i często trudno zaakceptować mu osobowość innego znaku. Wytypowano więc siedem par, które raczej nie powinny się łączyć, bo mogą stworzyć toksyczny związek. Ale jak każda reguła i ta ma wyjątki, może się więc zdarzyć, że w waszym przypadku wcale się nie sprawdzi.

 

Oto siedem najbardziej toksycznych par zodiaku:

 

1. Byk i Wodnik

To połączenie jest albo doskonałe, albo toksycznie i nie ma nic pomiędzy. Mają niewiele wspólnego, jeśli cokolwiek, i walczą o zachowanie spokoju. Ale czynią to tak, jakby byli swoimi najgorszymi wrogami.

 

2. Bliźnięta i Panna

Choć wydawałoby się, że myślą podobnie, nie są to znaki dla siebie stworzone. Bliźnięta i ich temperament przytłaczają Pannę, a Panna dla Bliźniąt to zwykła nuda.

 

3. Baran i Skorpion

Energia rozpiera te dwa znaki. Kiedy są razem, wszystko płonie i jest o wiele bardziej intensywne niż powinno. Taki związek oparty będzie na ciągłych awanturach i walce o przewagę.

 

4. Byk i Baran

Byk jest o wiele bardziej zamknięty niż Baran, a sposób, w jaki lubią żyć, bardzo się od siebie różni. Byk to typowy domator, rodzina jest na pierwszym miejscu, Baran potrzebuje wrażeń i bywa nieobliczalny.

 

5. Lew i Koziorożec

Te dwa znaki bywają wzajemnie dla siebie okrutne, nigdy nie patrzą na potrzeby drugiego i czas spędzają na kłótniach. na siebie i zawsze się kłócą. Chociaż może się wydawać, że są podobni, im dłużej są razem, tym bardziej mają do siebie żal i pretensje.

 

6. Waga i Ryby

To jest mecz, którego nikt nie może wygrać. Waga może wydawać się idealnym partnerem dla Ryb, ale z biegiem czasu oboje staną się zbyt przewrażliwieni na swoim punkcie. Ryby stają się bardzo irytujące dla Wag, bo ciągle potrzebują czegoś „więcej”. Waga szybko się tym znudzi.

 

7. Rak i Strzelec

Rak jest jednym ze znaków, o których wszyscy wiemy, że może być uciążliwy, jako że często miewa do wszystkiego uwagi. Strzelcy nie należą do ludzi, którzy to tolerują. Strzelcy to wolne ptaki, kochają swobodę. Drobiazgowość Raka sprawi, że mogą chcieć uciec jak najdalej.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót