Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Kobiety Barany są przyzwyczajone do ciągłej kontroli otaczających ich ludzi, dlatego bardzo łatwo się denerwują, gdy ktoś robi nie tak, jak one sobie wymyśliły. Baran jest typowym przywódcą, w dodatku ma skłonności autorytarne i nie znosi sprzeciwu. Z tego powodu bardzo często kobiety Barany wybierają pracę na własny rachunek, lubią wolne zawody albo zakładają swoje firmy. Nie tolerują szefów, szczególnie jeśli ci mają mniejszą od nich inteligencję, a o to nie trudno.

Kobiety Barany są pracowite, wojownicze, mają w sobie dużo entuzjazmu i są osobami, które zawsze dążą do swoich celów i nie przestają, dopóki nie osiągną tego, czego chcą.Jednak szybko wpadają w gniew i uwielbiają narzucać własne zasady, co często zraża do nich ludzi.

 

 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Kobiety tego znaku bywają kapryśne przez co bywają dość impulsywne i mają tendencję do działania na szybko. Wymagają w takich sytuacjach, by otoczenie akceptowało ich decyzje, w dodatku dążą do tego, by wszystko zawsze poszło po ich myśli. To często bywa niemożliwe właśnie z powodu irracjonalnych wyborów, a wówczas raki popadają w głęboką frustrację. Raki maja gotowy plan na życie dla każdego członka rodziny i bardzo nie lubią, kiedy bliscy odmawiają jego realizacji.

Kobiety Raki mają jednak wiele zalet. Są najlepszymi przyjaciółkami wśród wszystkich znaków, są bardzo uczuciowe i empatyczne. Uwielbiają pomagać ludziom. Bardzo przeżywają każdą zdradę.

 

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Kobiety Wodniki bardzo dobrze wiedzą, jak kontrolować swoje emocje, zwykle zachowują zimną krew w podbramkowych sytuacjach. Są z natury perfekcjonistkami i cokolwiek robią, musi być to zrobione idealnie. Dlatego uwielbiają mieć wszystko pod kontrolą, planują każdy detal, nie biorą pod uwagę możliwości popełnienia błędu. W pracy są skrupulatne, często robią karierę, w domu mają porządek, dbają o wykształcenie swoich dzieci.

Wodniczki są jednak z powodu swojego perfekcjonizmu często bardzo niezadowolone z życia, bo jakiekolwiek odstępstwo od ich planów burzy im wewnętrzny spokój, a nawet źle wyprasowany obrus na stole może być przyczyną frustracji.

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót