Partner: Logo KobietaXL.pl
 
Jedna z teorii tłumaczenia snów głosi, że zmarli nie przychodzą do nas w snach bez konkretnej przyczyny. Często chcą nas przed czymś ostrzec, albo choćby poinformować, że nad nami cały czas czuwają. 
 
 
Czasami w snach tego typu pojawiają się nam zmarli krewni i przekazują nam wiadomość. To nie muszą być zawsze słowa, mogą być również gesty lub symbole. 
 
Z reguły to informacje, że nadchodzą zmiany  w naszym życiu, a zmarły członek rodziny informuje nas o tym. Są to zarówno dobre zmiany, jak i ostrzeżenia przed jakimiś problemami.
 
Czasami w snach pojawiają się dawni krewni, których nawet nie poznaliśmy, widzieliśmy ich tylko na zdjęciach. To dobry znak, ponieważ sugeruje, że jest wiele osób, które troszczą się o nas w zaświatach.
 
 
 Sny z rodzeństwem
 Znaczą one z reguły to, że czekają nas trudne chwile. Rodzeństwo pojawia się, aby nas o nich uprzedzić i przede wszystkim dać nam dużo siły. Pojawienie się rodzeństwa w śnie zwiastuje przejście przez wszelkie niepowodzenia obronną ręką. To dla nas konkretne wsparcie. 
 
Sny ze utraconymi dziećmi
To zły znak, ponieważ jest związany z ruiną gospodarczą. Odnosi się to do utraty tego, czego nie chcieliśmy stracić najbardziej. Dlatego jest bardzo możliwe, że wkrótce stracimy dochód, który pozwoli nam utrzymać nasz standard życia. Sen ostrzega nas, abyśmy byli ostrożni w pracy lub poczynionych inwestycjach.
 
Sny z rodzicami
Kiedy we śnie pojawia się matka lub ojciec, albo są w nim razem, to bardzo dobry znak. Ich obecność oznacza powiadomienie o jakimś pozytywnym zdarzeniu. W naszym otoczeniu sytuacja ulegnie poprawie.
 
 Jeśli jednak pojawi się w śnie rodzić żyjący razem z umarłym to może być zwiastun straty drugiej ukochanej osoby.  Z tego powodu musimy być przygotowani i silni przed tym, co ma nadejść.
 
 
Oczywiście, można nie wierzyć ani w sny, ani tym bardziej, w ich interpretacje. Pamiętajmy jednak, że cokolwiek byśmy na temat snów nie myśleli, są one nieodłączną naszą częścią.

Tagi:

zmarli ,  marzenia senne ,  sny o zmarłych , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót