Partner: Logo KobietaXL.pl

Zodiak to energia Wszechświata na planecie Ziemia.

Zodiak jest manifestacją pramatki energii rządzącej naszym Wszechświatem. Poprzez Zodiak, podstawę Astrologii, opisano, w jaki sposób metafizyczne energie Nieba łączą się z energiami fizycznymi Ziemi. Tak więc ten starożytny język symboliczny pozwala nam zastanowić się, jak mędrcy różnych kultur świata postrzegali istnienie życia na Ziemi.

Poniższa alegoryczna reprezentacja Zodiaku pokazuje nam różne poziomy świadomości, które symbolizuje Dwanaście Znaków.

 

Alegoria dwunastu znaków zodiaku:

„I to właśnie rano Bóg spotkał dwanaścioro swoich dzieci i zasiał ziarno ludzkiego życia w każdym z nich. Jeden po drugim, każdy syn wystąpił naprzód, aby otrzymać podarunek ...

 

„Ty, BARAN jako pierwszy otrzymujesz ziarno, aby zaszczyt zasadzenia go spadł na ciebie. Niech każde zasiane ziarno rozmnoży się w twoich rękach. Nie będziesz miał czasu, aby zobaczyć, jak rośnie ziarno, ponieważ wszystko, co zasadzisz, odrośnie, i trzeba je również zasadzić. Będziesz pierwszym, który penetruje ziemię ludzkiego umysłu za pomocą Mojego Pomysłu. Ale nie do ciebie należy pielęgnowanie Pomysłu ani kwestionowanie go. Wasze życie jest działaniem, a jedynym działaniem, które wam narzucam, jest to, aby człowiek zaczął być świadomy Mojego Stworzenia. Abyś mógł efektywnie pracować, daję ci zaletę SAMOŚWIADOMOŚĆ."

 

„Tobie, BYKU, daję ci moc, by ziarno rosło. Twoje zadanie jest wspaniałe i wymaga cierpliwości, ponieważ musisz zakończyć wszystko, co się rozpoczęło, w przeciwnym razie nasiona zostaną rozwiane przez wiatr. Nie wolno ci o nic prosić, nie możesz zmieniać zdania podczas pracy, ani ufać innym w to, o co cię proszą. Daję ci więc prezent MOCY. Używaj rozważnie. "

 

Tobie, BLIŹNIĘTA, daję pytania bez odpowiedzi, abyś zapewnił wszystkim zrozumienie tego, co widzą w swoim otoczeniu. Nigdy nie dowiesz się, dlaczego ludzie mówią lub słuchają, ale szukając odpowiedzi, znajdziesz mój dar, to WIEDZA ”

 

.„Tobie, RAKU, daję ci zadanie uczenia ludzi, jakie są emocje. Mój pomysł polega na tym, żebyś rozśmieszał ich i wzruszał, aby to, co widzą i myślą, pomagał im osiągnąć wewnętrzne spełnienie. Dlatego daję ci dar RODZINY, aby wasza pełnia mogła się pomnażać.

 

.„Tobie, LWIE, daję zadanie pokazania świata w całej jego okazałości. Ale musisz chronić się przed dumą i zawsze pamiętać, że to jest Moje Dzieło, a nie twoje. A jeśli o tym zapomnisz, ludzie będą tobą gardzić. Praca, którą ci daję, sprawia dużo radości, jeśli dobrze ją wykonasz. Dlatego będziesz miał dar HONORU ”

 

.„Ciebie, PANNO, proszę cię o zbadanie wszystkiego, co człowiek zrobił z Moim Dziełem Stworzenia. Zbadasz ludzkie drogi i przypomnisz ludziom o ich błędach, aby Moje Dzieło Stworzenia mogło zostać przez was udoskonalone. Dla daję wam dar CZYSTOŚCI MYŚLI ”.

 

„Tobie, WAGO, daję misję służby, aby człowiek mógł pamiętać o swoich obowiązkach wobec innych. Abyś nauczyła innych współpracować. Pójdziesz tam, gdzie panuje niezgoda, a za twoje wysiłki dam ci dar MIŁOŚCI ”.

 

.„Tobie, SKORPIONIE, daję ci bardzo trudne zadanie. Będziesz mógł poznać ludzki umysł, ale nie pozwolę ci mówić o wszystkim, co wiesz. Często będzie ci smutno z powodu tego, co zobaczysz, i w swoim bólu odejdziesz ode Mnie i zapomnisz, że to nie Ja, ale wypaczenie tego, co jest Moją Ideą, wywołuje ten ból. Zobaczysz u człowieka tak wiele rzeczy, że zacznie on wyglądać jak zwierzę, i będziesz walczył w taki sposób z instynktami zwierzęcymi, które są w tobie, że zboczysz ze ścieżki, ale kiedy w końcu wrócisz do Mnie, Skorpionie, mam dla ciebie najwyższy dar - CEL, POWÓD"

 

„STRZELCU, proszę cię, abyś rozśmieszył człowieka, ponieważ pośród niezrozumienia Mojego Pomysłu czasami jest on pełen goryczy. Przez śmiech dasz ludzkości nadzieję i poprzez nadzieję sprawisz, że ludzie zwrócą się ku Mnie. Przez chwilę skontaktujesz się z wieloma wcieleniami i poznasz niepokój we wszystkich, z którymi się kontaktujesz. Tobie, Strzelcu, daję ci dar NIESKOŃCZONEJ OBFITOŚCI, abyś obficie swój dar rozproszył i dotarł do wszystkich ciemnych kątów, dając im światło ”.

 

„Tobie, KOZIOROŻCU, zroszę pot na twoim czole, abyś mógł nauczyć człowieka pracy. Twoje zadanie nie jest łatwe, ponieważ poczujesz całą pracę innych na swoich barkach, ale jako rekompensatę za twoje ciężary wkładam ODPOWIEDZIALNOŚĆ za człowieka w twoje ręce. ”

 

„Tobie, WODNIKU, daję ci wizję przyszłości, aby człowiek mógł zobaczyć nowe możliwości. Będziesz cierpieć ból samotności, ponieważ nie pozwalam ci personalizować Mojej Miłości, musisz mieć jasny umysł, aby skierować wzrok człowieka na nowe horyzonty, daję ci WOLNOŚĆ, abyś mógł służyć ludzkości, gdziekolwiek jest potrzeba „

 

„Tobie, RYBO, daję ci najtrudniejsze zadanie. Proszę cię, zabierz cały ból od człowieka i zwróć mi go. Wasze łzy będą w końcu moimi łzami. Smutki, które pochłoniecie, będą wynikiem nieporozumienia ludzi z Moim Pomysłem, ale musicie się nad nimi pochylić, aby spróbować ponownie. Do tego, najtrudniejszego ze wszystkich zadań, daję ci największe prezenty. Będziesz jedynym z moich dwunastu dzieci, które Mnie poznają i zrozumieją. Ale ten dar ZROZUMIENIA, Rybo, jest dla ciebie, ponieważ kiedy spróbujesz go głosić, człowiek nie będzie cię słuchać ”.

 

Następnie Bóg powiedział:

" Każdy z was uczestniczy w części mojego pomysłu. Nie możecie mylić swojej części z całym moim pomysłem, ani nie powinniście wymieniać ról między sobą. Ponieważ każdy z was jest DOSKONAŁY, ale tego nie będziecie wiedzieć, dopóki dwunastu z was nie będzie jednym. Tylko wtedy cała moja idea zostanie ujawniona każdemu z was.

I dzieci odeszły, każde z nich zdeterminowane, aby wykonać swoją pracę, tak dobrze, jak to możliwe, aby otrzymać prezent. Ale żaden z nich nie w pełni zrozumiał zadanie do wykonania, ani daru, który należy przyjąć, a kiedy wrócili, Bóg powiedział:

- Każdy z was wierzy, że dary innych są lepsze. W związku z tym pozwolę wam się zamienić.

I każdy syn cieszył się, gdy rozważał wszystkie możliwości swojej nowej misji.

 

Ale Bóg uśmiechnął się i powiedział:

- Wrócicie do mnie wiele razy, prosząc mnie o uwolnienie was od misji i za każdym razem gwarantuję spełnienie waszego życzenia.

Przejdziecie niezliczone inkarnacje, zanim ukończycie prawdziwą misję, którą dla was wyznaczyłem.

Każdemu z was daję niezliczoną ilość czasu na zrobienie tego i tylko wtedy, gdy to zrobisz, możesz być ze mną.

Będziecie światłem i doskonałością, WSZYSTKO w JEDNYM ”.

 

 

Tagi:

horoskop ,  znaki zodiaku ,  karma ,  astrologia karmiczna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót