Reklama:
blocker

Zimowy czas sprzyja spędzaniu czasu z ciepłą herbatą pod kocem. Do tego obrazka idealnie pasują romantyczne filmy, które są w stanie ocieplić w chłodne wieczory. Zbliżający się dzień Św. Walentego szczególnie sprzyja miłosnemu repertuarowi. Tysiąc Użytkowników portalu randkowego Przeznaczeni.pl dokonało wyboru najbardziej romantycznego filmu w historii kina.


Na romantyczny wieczór, randkę, zbliżający się dzień Św. Walentego – jaki jest najbardziej romantyczny film o miłości? Ponad tysiąc singli szukających swojej drugiej połówki przez portal Przeznaczeni.pl stworzyło ranking najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Pierwsze miejsce w rankingu z 20% głosów zajęła historia Rose i Jacka’a w obrazie Jamesa Camerona. Zwycięski „Titanic” to również jeden z najbardziej nagradzanych filmów w historii kina -  zdobywca 11 Oskarów, 76 innych nagród i 48 nominacji. Drugie miejsce w rankingu także należy do klasyki gatunku – 12% oddanych w ankiecie głosów przypadło zdobywcy 10 Oskarów - kultowej produkcji z 1939 roku - filmowi „Przeminęło z wiatrem”. „Przeminęło z wiatrem” jest także najdłuższym zdobywcą Oskara w kategorii najlepszy film.Historia namiętnej, ale tragicznej miłości łączącej Scarlett O`Harę z Rhettem Butlerem trwa na ekranie prawie cztery godziny.

Miejsce na podium zamyka film „Pamiętnik”, który przez ostatnie 12 lat zdążył stać się kultowym filmem o miłości. Tę produkcję, jako najpiękniejszy film o miłości, wskazało 10% ankietowanych. Nie jest to tak hojnie nagradzany film jak wcześniej przytoczone, niemniej rola głównego bohatera o imieniu Noah przysporzyła Ryan’owi Gossling’owi zacnego grona wiernych fanek.

Kolejne filmy, które znalazły się w rankingu (w kolejności):

4 miejsce - Miasto Aniołów (8,4%)
5 miejsce - Love story (8 %)
6 miejsce - Masz wiadomość (7,7 %)
7 miejsce - Ja Cię kocham, a Ty śpisz (7,1%)
8 miejsce - Casablanca (7,0 %)
9 miejsce - To właśnie miłość (7,0 %)
10 miejsce - Notting Hill (5,4 %)

Tagi:

miłość,  single,  walentynki,  film,  singiel, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~A Ty się Adamie chwalisz czy żalisz?Bo jeśli żalisz to no cf3ż, luzide, nie tylko kobiety, są zdolni do najrf3żniejszych zachowań, bo są rf3żni. Decydując się na prowadzenie blogu opisującego swoje życie zawodowe, dość nietuzinkowe, publikując książki,   zgłoś nadużycie  

    A Ty się Adamie chwalisz czy żalisz?Bo jeśli żalisz to no cf3ż, luzide, nie tylko kobiety, są zdolni do najrf3żniejszych zachowań, bo są rf3żni. Decydując się na prowadzenie blogu opisującego swoje życie zawodowe, dość nietuzinkowe, publikując książki, rf3wnie niebanalne, powinieneś pogodzić się z ceną sławy.Nie mogę jednak oprzeć się brzydkiemu i drażniącemu mnie odczuciu, że się tym wpisem zabawnym skądinąd, chwalisz. I wpis ten aż mnie kusi, żeby przekłuć Twf3j balonik pychy i dumy.To zachowanie niegodne dżentelmena (tudzież gentelmen`a) aby w taki sposf3b naruszać prywatność wyznań czyichkolwiek i jakiekolwiek by nie były. Niegodne jest rf3wnież wystawianie ich publicznej ocenie.Zapis te same wyznania miłości, od ktf3rych mnie skręca zwalił mnie z nf3g bo świadczy o Twoim absolutnym niedbalstwie i olewatorstiwe, wręcz niechęci. Do czego i kogo, niech każdy sam sobie dopowie.Jeżeli odwołanie się do zachowań dżentelmeńskich, ktf3re tym wpisem i swym nastawieniem zgwałciłeś jest mało do Ciebie przemawiające, to zwykła ludzka przyzwoitość i tajemnica korespondencji może przemf3wią.Pochwaliłeś się jak nastolatek czytając 15 kumplom list miłosny od Kasi z 8 c aby pokazać jaki jest zajefajny i jakie ma powodzenie. I było przy tym sporo śmiechu.A jeszcze jak sobie pomyślę, że to pycha ten transparent namalowała to mnie też skręca z chęci przywalenia Ci za brak szacunku do ludzi i ich prawa do wypowiedzi, Ty ktf3ry na prawie do wypowiedzi choćby kontrowersyjnej opierasz wiele swoich wpisf3w. Nic nie daje Ci prawa aby w tak obrzydliwy sposf3b zniechęcać te nad wyraz nachalne.Dopf3ki nie stanowią realnego zagrożenia i nie popełniają przestępstw na Twoją szkodę, powinieneś milczeć na ten temat publicznie.Nie podobają się listy nie odpowiadaj ale też nie komentuj i nie wystawiaj na pośmiewisko.Nigdy nie myślałam, że napiszę na tym blogu słowa wstydź się , bo do tej pory wstydzić się nie miałeś czego.Teraz jednak napiszę : wstydź się Adamie, to zachowanie niegodne kochanka, mężczyzny, dżentelmena.

  • Komentarz od: ~ja   zgłoś nadużycie  

    A gdzie Bridget Jones????!!!! ;)

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...