Partner: Logo KobietaXL.pl

Wielu z nich znacie z zupełnie innej roli. A i nie wszyscy, którzy biorą udział, są na tym zdjęciu. Trwają próby do kolejnego przedstawienia na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Będzie się działo już 5 listopada!

Pomysłodawczyni Laura Krzysiak - ta pierwsza od lewej na dole,  dalej w akcji. Zwerbowała jeszcze więcej osób i szykuje kolejny spektakl. Scenariusz i reżyseria - prof. Zofia Bernatowicz. Jest obok Laury w białym sweterku. Muzyka Tomasz Momot i Natalia Wilk. Więcej nie będziemy wymieniać, bo odechciałoby się Wam czytać. Dość powiedzieć, że dobroczyńców coraz więcej, do tych, którzy udzielają się od początku dochodzą stale nowi.

Przedstawienie będzie zabawne - widziałam próby - i przede wszystkim gwarantuje to poczucie humoru prof. Bernatowicz. Dlatego zapraszmy 5 listopada o godzinie 18.00 do Collegium Maius UM przy ul. Jaczewskiego 4. Wstęp - cegiełka o wartości 30 zł. Jak zwykle na Hospicjum.

Scenariusza zdradzać nie będziemy. A część osób nie tylko gra w przedstawieniu, ale wspomagało koncert Krzysztofa Cugowskiego, też na rzecz hospicjum. Na zdjęciu od prawej Leszek Gwiazda Korn (podarowal na licytację pierścionek) Janusz Babicz MAIK (plakaty, zaproszenia i piękna brosza z kameą ofiarowana na licytację) oraz pierwszy z lewej Kazimierz Gajek, właściciel Dworu Anna, gdzie odbędzie się koncert. 

Koncert udał się wyśmienicie, z licytacji zebralismy ponad 40 tysięcy złotych. Sam Cugowski zachwycił śpiewem, a akompaniował mu na gitarze jego syn Wojtek.

Zostało już więc przedstawienie, kto występuje, znajdziecie tutaj:

Pozostali wykonawcy do rozszyfrowania na cegiełce:

Tagi:

hospicjum ,  Hospicjum Dobrego Samarytanina ,  przedstawienie ,  przedstawienie charytatywne , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót