Partner: Logo KobietaXL.pl

Kameralny koncert Krzysztofa Cugowskiego, wykwintna kolacja przygotowana przez Dwór Anna, którego właściciele Anna i Kazimierz Gajkowie zawsze biorą udział w akcjach charytatywnych oraz licytacja świetnych obrazów, którą poprowadzi znany lubelski marchand Piotr Zieliński - to główne atrakcje. Dodatkowo kilka sztuk niebywałej biżuterii, również ofiarowanej na hospicjum, też będzie czekało na nowe właścicielki.

Koncert to już kolejna impreza na lubelskie Hospicjium Dobrego Samarytanina, organizowana od kilku lat przez tę samą grupę osób, a nasz portal KobietaXL jak zwykle ma patronat medialny.

- Wiedziałam, że Krzysztof Cugowski nie odmówi, że można na niego liczyć - podkreśla Laura Krzysiak, współorganizatorka i dusza przedsięwzięcia. - Jestem jego wielką fanką i już cieszę się na myśl o możliwości posłuchania go na żywo. Ale to przedwsięwzięcie nie odbyłoby sie, gdyby nie cała rzesza osób dobrego serca, które pomagają, darują obrazy, biorą udział w organizacji. Wszystkim bardzo serdecznie dziekuję!

KobietaXL też uwielbia słuchać Cugowskiego i w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza. Koncert odbędzie się 28 października o godzinie 18. Cena zaproszenia - cegiełki - 150 zł od osoby. Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony jest na Hospicjum.

Zaproszenia można kupować w Dworze Anna od poniedziałku. Informacje telefon 81 5012240. Płacimy wyłącznie gotówką ze względu na to, że są to cegiełki na rzecz Hospicjum!

Już niebawem więcej szczegółów dotyczących ofiarowanych prac, które można będzie kupić.

Zdjęcie Facebook Krzysztofa Cugowskiego

 A dlaczego warto pomagać własnie hospicjum? czytajcie Ze śmiercią za pan brat

Tagi:

hospicjum ,  Hospicjum Dobrego Samarytanina ,  Krzysztof Cugowski ,  Dwór Anna ,  koncert charytatywny , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót