Partner: Logo KobietaXL.pl

- Chcemy integrować miłośniczki naszego magazynu. Klub będzie miał kilka oddziałów. Planujemy co miesiąc organizować spotkania w stolicy oraz w największych miastach Polski. Klub Imperium Kobiet to miejsce spotkań z inspirującymi kobietami. Co miesiąc będziemy zapraszać wyjątkowe prelegentki na „Inspirujące Wieczory z Imperium Kobiet”. Nasza społeczność ma dawać inspirację, pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dostarczać nowe pomysły. Nasze spotkania dedykujemy kobietom szukającym inspiracji i motywacji do działania, praktycznej wiedzy z dużą dozą uśmiechu oraz ciekawych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze cocktailowych spotkań. - wyjaśnia Ilona Adamska.

W ramach Klubu organizowane będą cykliczne spotkania z gwiazdami, cenionymi ludźmi ze świata kultury, sztuki i biznesu. Każda z Pań już od sierpnia będzie mogła zdobyć Klubową Kartę Imperium Kobiet, która pozwoli na korzystanie z atrakcyjnych zniżek u partnerów Klubu: w salonach SPA, gabinetach kosmetycznych, w restauracjach, butikach odzieżowych itp.

W ramach Klubu powstaje blog MIŁOŚNICZEK IMPERIUM KOBIET oraz sklep internetowy, w którym wszystkie Klubowiczki będą mogły kupować w atrakcyjnej cenie oryginalną biżuterię, torebki, buty, kosmetyki.

Dołącz już dziś do tego wyjątkowego klubu!

Zapraszamy do polubienia profilu na Facebooku www.facebook.com/pages/KLUB-Imperium-Kobiet/1689816687914834 .

Nasz portal objął patronat medialny nad klubem.

Tagi:

Ilona Adamska ,  imperium kobiet ,  styl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz