Partner: Logo KobietaXL.pl
Ilona Adamska należy do osób o sporych osiągnięciach zawodowych- z powodzeniem rozwija magazyn Law Business Quality oraz portal Imperium Kobiet, od kilku lat organizuje plebiscyt "Lwice Biznesu", otrzymuje wiele prestiżowych nagród za osiągnięcia i angażuje się społecznie.
 
Dziś ma 37 lat, a dziesięć lat temu definitywnie zakończyła karierę modelki. 
Na pokaz w roli modelki zaprosiła Ilonę Anna Szubert- inicjatorka wydarzenia Marka Wspiera Markę. Początkowo propozycja dotyczyła udziału w jednym z dziesięciu pokazów tego wieczoru- wystąpieniu w roli modelki marki COSEL.
 
Zaledwie w kilka godzin od ogłoszenia udziału Ilony Adamskiej w projekcie- do swoich pokazów zaprosiły redaktor naczelną LBQ inne występujące marki. W sumie Ilona Adamska wzięła udział w pięciu pokazach. 
Jak zgodnie uznali goście pokazu- Ilona wyszła na wybieg jak pewna swojej kobiecości i seksapilu modelka. W rozmowie sama zainteresowana mówi, że była ogromnie zestresowana i pełna obaw. Gdy patrzy się na zdjęcia i video z pokazów zupełnie jednak tego nie było widać. 
 
To pierwszy taki pokaz Marka Wspiera Markę, gdzie udział w roli modelki wzięła osoba w dojrzałym wieku i rozmiarze o 2-3 numery większym niż wiekszość profesjonalnych modelek.
A że efekt był doskonały- wystraczy popatrzeć.
 
Przedstawiamy Ilonę Adamską w pokazach marki COSELAngeliki Józefczyk i pierwszego zagranicznego gościa- Vesny Krivokapic z Czarnogóry.
 
fot. Dominik Kolęda
 
ilona adamska
Angelika Józefczyk- Midnight Garden
 
 
ilona adamska
Cosel- Królowa Safari
 
 
ilona adamska
 
Vesna Krivokapic - Czarnogórski zimny kamień

Tagi:

moda ,  styl ,  modelka ,  Ilona Adamska , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz