Partner: Logo KobietaXL.pl

Co sprawia, że uważamy faceta za przystojnego, na co zwracamy uwagę? - to temat rozważań na całym świecie. I jak się okazuje kanony urody są różne.

 

USA – badania pokazują, że liczy się perfekcyjnie umięśnione ciało. Facet powinien być też męski, brodaty i biały. I tak w 2013 roku obliczono, że aż 83,3 procenta najbardziej rozchwytywanych aktorów należy do rasy białej.

 

Meksyk – jak nie trudno się domyśleć, facet musi być „macho”. Badania pokazały, że meksykańscy mężczyźni zajmują drugie miejsce na świecie pod względem próżności po Wenezueli.

 

Brazylia – 43,1 procent Brazylijczyków należy do rasy mieszanej. Najbardziej pożądane są germańskie rysy w połączeniu z opaloną skórą. Brazylijczycy często robią sobie operacje plastyczne.

 

RPA – tylko 8,9 procenta mężczyzn to biali, ale to oni są częściej wybierani na wzór męskiej urody.

 

Nigeria – liczy się umięśnione ciało.

 

Turcja – opery mydlane bija tam rekordy oglądalności i idolami są ich bohaterowie – facet musi być romantyczny. Modna wśród Turków jest depilacja ciała.

 

Włochy – to przede wszystkim stolica światowej męskiej mody. Dlatego liczy się strój – awangardowy, kolorowy. Idealny facet musi mieć w sobie powiew nonszalancji.

 

Wielka Brytania – umięśnieni w siłowniach atleci jak David Beckham są na topie. Aż 1 na 5 Brytyjczyków ma tatuaż. Nie zawadzi też dwudniowy zarost.

 

Indie – to tu najwięcej facetów kupuje kosmetyki pielęgnacyjne. Skóra musi lśnić od kremu na wzór bollywoodzkich gwiazd.

 

Korea Południowa – Koreańczycy używają makijażu. Nie zawadzi też muskularne ciało.

 

Filipiny – tu mieszają się wpływy hiszpańskie i amerykańskie, co daje wybuchowa mieszankę idealnego macho.

 

Australia – duży, szczupły i muskularny.

 

Jaka będzie przyszłość? - zobaczcie same to ciacho! O naszych panach w sandałach i skarpetach nie wspomniano. Piszcie, który facet Wam się najbardziej podoba!

Zapisz

Tagi:

uroda ,  mężczyźni ,  świat , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót