Partner: Logo KobietaXL.pl

Po raz pierwszy portal pokazał się w internecie w grudniu 2014 roku. Początki były trudne, uczyłam się na własnych błędach. Dziś Kobieta XL okrzepła, ma się całkiem dobrze, choć jest to jednoosobowa działalność, wspomagana od strony technicznej przez firmę Sulimo.

 

Przez ten czas udało się nie tylko zgromadzić grono Czytelników, ale zainicjować akcje charytatywne, które przyciągają coraz więcej osób.

 

Od listopada 2018 roku pomagamy sierocińcowi w Ugandzie, który prowadzi Masika Calvin. Teraz po raz pierwszy wyślemy też paczki do ugandyjskiej Fundacji Ride For A Woman, która wspomaga kobiety w trudnej sytuacji.

 

I tak 12 grudnia spotkaliśmy się w Lawendowym Dworku w Lublinie, a pyszne świąteczne dania ufundował nam właściciel Mirosław Augustyniak, człowiek o wielkim sercu. Zaproszone były wszystkie osoby, które biorą udział w pomocy dla Ugandy. Pomagamy dalej – orzekliśmy jednogłośnie.

 

Komu i dlaczego – tu możecie przeczytać o Masice i o Evelyn.

 

Ja dziękuję za te pięć lat, bo bez Was drodzy Czytelnicy nie byłoby mojego portalu i zapraszam na kolejne lata. Zostańcie z Kobietą XL!

 

Magdalena Gorostiza

 

A gdybyście zechcieli zrobić mi świateczny upominek, to poproszę o wpłąte na zruztkę, zbieramy na wysyłke paczek go Ugandy!

https://zrzutka.pl/jkzv3m

 

Tagi:

pomoc ,  Uganda ,  portal , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót