Partner: Logo KobietaXL.pl

Październik 2018 - Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Powiat Mińsk Mazowiecki zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach i konsultacjach z obszaru umiejętności wychowawczych.

Program skierowany jest do spokrewnionych rodzin zastępczych z Warszawy i okolic.

W ramach projektu opiekunowie mogą wziąć udział w następujących aktywnościach: konsultacje psychologiczne, konsultacje pedagogiczne, mediacje czy coaching rodzicielski.


- Od 30 lat pomagamy rodzinom w realizowaniu opieki zastępczej. Doświadczenie pokazuje, że sprawowanie takiej pieczy niesie za sobą niejednokrotnie wiele trudności, mówi Monika Jagodzińska, Prezes Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. - Naszym celem w trakcie trwania programu jest przekazanie rodzinom wsparcia, praca nad kompetencjami wychowawczymi oraz pogłębianie umiejętności radzenia sobie z emocjami. Stawiamy także na pracę warsztatową, która sprzyja nauce definiowania potrzeb oraz rozwija zdolności komunikacyjne.


Spotkania odbywają się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim, mieszczącym się przy ul. Konstytucji 3 maja 16. Program trwa od października do listopada br.
Udział w konsultacjach i warsztatach jest bezpłatny.


Więcej informacji oraz zapisy: Cecylia Łebkowska, PCPR, tel. 25 756 40 23, sekretariat@pcpr-minskmaz.pl

Tagi:

dziecko ,  rodzina ,  społeczeństwo , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz