Partner: Logo KobietaXL.pl

Przemek, choć sam ma problemy ze zdrowiem, pomaga jak może innym. Lista jego chorób jest długa, liczy sobie aż 23 pozycje. Ma cukrzycę, problemy z tarczycą, problemy z kręgosłupem.

Lista chorób Przemka jest długa.


⁃ Ale to nic - mówi. - Inni mają jeszcze gorzej. Jakoś jeszcze daję radę.

Od lat więc w ramach swoich możliwości chce nieść pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Organizuje zbiórki na chore dzieci, na innych potrzebujących. Jego fanpage na Facebooku obserwuje 40 tysięcy osób. Przemek inspiruje na nim innych, rozpowszechnia zbiórki ludzi, którzy potrzebują pilnie pieniędzy dla ratowania zdrowia.


To z inicjatywy Przemka od 8 lat w jego rodzinnej Łodzi zapalają się światełka na cmentarzu, gdzie MOPS chowa bezdomnych. Akcja jest już na tyle znana, że dołączyły do niej kolejne miasta.

 

Przemek od 11 lat gra z WOŚP.


11 września Przemek kończy 30 lat. jego marzeniem jest uzbieranie 30 tysięcy złotych na WOŚP. uruchamia zbiórkę i bardzo prosi o pomoc, bo uważa, że to co robi Jurek Owsiak jest dla nas wszystkich bardzo potrzebne.

Tu można wpłacać: https://www.siepomaga.pl/spelnij-urodzinowe-marzenie-niepelnosprawnego-przemka?fbclid=IwAR0VyOY_0ZPhw0z_VZv9MP3sz40RVOj-yJ6h3NMLFUnzFcHlu2j8_szMRZo


Tagi:

pomoc ,  Przemek Ledzian ,  WOŚP , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz