Partner: Logo KobietaXL.pl

- Co ciekawe jest duża tendencja wzrostowa jeżeli chodzi o używanie urządzeń mobilnych. Ponad 5 mln osób oglądając strony erotyczne korzysta z urządzeń mobilnych – mówi newsrm.tv Sylwester Kubiak, dyrektor zarządzający Polskiej Kompanii Reklamowej.

Odwiedzający strony erotyczne na urządzeniach mobilnych chętniej wybierają smartfona (4,3 mln) niż tablet (1,1 mln). W analizowanym miesiącu ponad 11,6 mln polskich internautów wchodziło na strony o tematyce erotycznej.

- Sukces serwisów erotycznych na mobile’u to sukces dostosowania stron do potrzeb użytkowników tych serwisów – wyjaśnia Sylwester Kubiak. – Urządzenia mobilne są dla takich osób o wiele wygodniejsze w użytkowaniu. Nie muszą się one obawiać, że zostawią po sobie ślady w komputerach firmowych lub domowych, do których dostęp mają także inni. Urządzenia mobilne są także bardziej spersonalizowane i skuteczniej chronią prywatność. Poza tym ich rozmiar sprawia, że można je zabrać wszędzie. O odwiedzaniu serwisów erotycznych nie informuje się znajomych, jest to w Polsce wciąż bardzo prywatna sprawa. Z uwagi na to, że urządzenia przenośne są coraz popularniejsze, należy się spodziewać dalszej migracji.

źrodło newsrm.tv


Tagi:

seks ,  erotyka ,  pornografia ,  praca ,  film , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót