Partner: Logo KobietaXL.pl

Wiara w cudowną pigułkę na odchudzanie sprawia, że firmy produkujące je zarabiają na nich miliardy dolarów rocznie. Koktajle, zamienniki, „odchudzające” preparaty kupujemy z reguły w aptekach, co sprawia, że nasze zaufanie do nich rośnie.

 

Dlatego zanim zapłacisz, poproś farmaceutę, aby wskazał ci gdzie możesz znaleźć naukowe badania na temat preparatu potwierdzające jego działanie. Uczciwy farmaceuta sam podpowie, że kolejny „cud” na półce to niestety kolejna ściema.

 

Jeśli jednak pigułki ci sprzeda, a nie zadziałają ( bo nie zadziałają), wróć tam, gdzie je kupiłaś i zażądaj zarówno zwrotu pieniędzy jak i wyjaśnienia, dlaczego sprzedawany jest taki produkt. Jeśli dodatkowo widziałaś czy słyszałaś jego reklamę, która obiecuje fantastyczne efekty, możesz zgłosić naruszenie zasad etyki - Uważasz, że reklama kłamie? Złóż skargę!

 

Niestety, cudownego leku na odchudzanie nie ma. Bardzo jednak chcemy wierzyć, że uda nam się zrzucić kilka kilogramów bez żadnych wyrzeczeń. Dlaczego ta wiara potrafi wydrenowań nasz portfel? - Przeczytaj _ Dlaczego kobiety wierzą w odchudzające pigułki.

Tagi:

reklama ,  odchudzanie ,  tabletki ,  dieta ,  prawo , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót