Partner: Logo KobietaXL.pl

Fundacja za uzbierane pieniądze chce kupić komputery dla dzieci, które z powodu sytuacji finansowej i braku odpowiedniego sprzętu są odcięte od zdalnej edukacji.

Licytacja zacznie się 23 grudnia o godz. 16 tej . Oprócz rakiety Igi, będzie wiele ciekawych przedmiot

Głosu Świętemu Mikołajowi użyczył Franciszek Pieczka. Aktor od lat wspiera działania jako Ambasador i Przyjaciel Fundacji Świętego Mikołaja, wcielając się w świątecznym spocie w głos Świętego Mikołaja. W tym roku dołożył także na grudniową licytację dwa wyjątkowe przedmioty – niespodzianki.

 

- Realizując naszą misję, aby w Polsce nie było ani jednego dziecka, które z powodu trudnej sytuacji finansowej nie może uczyć się i rozwijać swoich zainteresowań, realizujemy na bieżąco program stypendialny, ale także dodatkowe projekty. Jednym z nich jest świąteczna licytacja radiowa. Mamy nadzieję, że dzięki niej i ze wsparciem ludzi dobrej woli, kolejne dzieci będą miały szansę, bo znów się uczyć. – mówi Joanna Paciorek, dyrektor Fundacji Świętego Mikołaja.

Fundacja od początku pandemii monitoruje sytuację dzieci, jest wiele takich, które nie mogą brać udziału w zdalnym nauczaniu z powodu braku sprzętu. Z danych GUS wynika, że aż 330 tys. dzieci w ogóle nie ma takiego urządzenia, a kolejne 1,3 mln musi dzielić je z innymi domownikami.

Rakieta Igi to nie lada gratka dla fanów tenisa. A pieniądze przeznaczone będą na szczytny cel.

 

Rakieta Igi Świątek, foto Radio 357

Tagi:

pomoc,  licytacja,  Iga Świątek, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót