Partner: Logo KobietaXL.pl
Pedofil Mariusz Trynkiewicz był bity i kontrolowany przez matkę. To ją oskarżał za to, że popełnił te okrutne czyny. A jak okrutne było bicie Mariusza przez matkę? Jaką kontrolę okrutną musiała stosować skoro w jego psychice nastąpiły takie zmiany.
 
Anders Breivik, który zamordował wiele niewinnych osób, wychowywał się z bardzo zaburzoną emocjonalnie matką, która raz mówiła, że go kocha a za chwilę, że chce żeby umarł. 
 
Dziewczyna 18-letnia zabija matkę, która życia jej i rodzeństwa zrobiła piekło - .
 
 
To tylko trzy przykłady, jak matki potrafią z dziecka zrobić "potwora". 
 
Czytaj też wyznanie ofiary ojczyma pedofila!
 
Takich historii jest wiele a w świetle reflektorów znaduje się tylko ostatni sprawca. To o nim się mówi i pisze. Pisze się tylko co zrobił ale nigdy dlaczego.
 
Tylko jego czyny zbrodnicze są nagłaśniane a o zbrodniach popełnianych przez rodziców w "czterech ścianach" cisza. O piekle w jakim tacy "potworzy" przez długie lata dzieciństwa żyją nikt nie chce wiedzieć i nie domaga się takich informacji.
 
Tak jakby historia dzieciństwa nie była ważna, nie miała wpływu na mózg "potwora" i na to co "potwór" zrobił niewinnej osobie. 
 
Matka „potwora” nie jest aniołem, zawsze jest też „potworem”, „potworem” jest również ojciec, którego nie było albo od „potwora matki" nie chronił syna czy córki albo sam był też „potworem”.
 
Potem jest babcia i dziadek, którzy byli „potworami”, prababcia i pradziadek też „potworami” byli, ale tylko końcowego „POTWORA DZIECKO” osądzamy i poddajemy surowej karze! 
 
O innych „potworach” nikt nic nie mówi i do odpowiedzialności żadnej nie pociąga. Pozostawia ich wszystkich bezkarnych. 
 
To jest wielce niesprawiedliwe i krzywdzące dla ostatniego "potwora", który musi odpowiadać i ponosić surową karę za wszystkich poprzednich "potworów". 
 
Błędne koło przemocy nadal się toczy i zawsze o ostatnim "potworze" będzie mowa i on zostanie pociągnięty do odpowiedzialności a pozostałym, którzy doprowadzili go do takiego stanu ujdzie to znowu bezkarnie. 
 

Sabina Gatti - stara się podnosić świadomość w społeczeństwie o tym, że przemoc nie ma płci na Facebooku - Obalamy stereotypy o rodzinie, kobietach i matkach. Prowadzi blog. Pisze dla Fundacji Masculinum. Z zawodu jest tłumaczem.

 

 

Tagi:

przemoc ,  pedofilia ,  matka ,  sabina gatti , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: