Partner: Logo KobietaXL.pl

Biologia mówi jasno – hormony wytwarzane podczas uprawianie seksu mają wpływ na oboje partnerów. I choć ludzie mają różne opinie na temat uprawiania seksu, nie jest wcale bez znaczenia, czy świadomie czy też nie, wybierasz się z mało znanym lub obcym partnerem do sypialni.

 

Zanim to zrobisz, zadaj sobie cztery proste pytania.

 

1. Jakie są moje wartości związane z seksem? Czy uprawianie seksu z tą osobą jest z nimi zgodne? Są przecież standardy, które pragniemy zachować w swoim życiu. Czy w tym przypadku je zachowujesz?

 

2.Jak okoliczności życiowe wpływają na decyzje o pójściu do łóżka z tą osobą? Czy jesteś z kimś w związku, ale postanowiłaś spróbować z kimś innym? Czy może być z tego tytułu problem? Czy będą inne konsekwencje, bo jest to np. twój szef albo kolega z pracy? Czy też skutki tej decyzji mogą być ryzykowne?

 

3. Czy ta osoba to właściwy wybór? Może znasz go krótko i wcale nie jesteś przekonana? Może to podrywacz, który chce cię wykorzystać? Nawet jeśli twoje ciało mówi”tak”, może tak być, że partner nie jest wcale odpowiedni dla ciebie.

 

4. Czy to jest dobry moment? Może właśnie z kimś zerwałaś i szukasz zapomnienia, ale potem będziesz żałować? Może robisz to w momencie słabości, pod wpływem alkoholu?

 

Wybór partnera ma wbrew pozorom znaczenie. Nawet jeśli nie stronisz od seksualnych przygód, nie każdy nowy znajomy jest odpowiedni, by je z nim zaczynać.

źróło webmd

Czytaj Przygodny seks a myśli samobójcze

Tagi:

seks ,  przygodny seks ,  partner , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: