Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie, zrealizować własny plan, mieć satysfakcję, podpowiadamy, jak to zrobić.

1. Sprecyzuj to czego chcesz, ale i to, czego na pewno nie chcesz

Bardzo często jest to właśnie największy problem. Chciałbyś coś zmienić, ale nie wiesz co. Pomyśl dokładnie, jakie życie dałoby ci satysfakcję. spróbuj to sobie zwizualizować. Ale też bądź pewny, czego w swoim życiu nie chcesz.

 

2. Unikaj niejednoznacznych życzeń 

Bądź bardzo konkretny i nie uogólniaj życzeń typu: wygrana na loterii, posiadanie dużego domu, dobrej pracy, szczęśliwej rodziny, nie koncentrują się szczegółowo na tym, czego naprawdę potrzebujesz. Ważne jest, aby zadać sobie pytanie: jaka jest dla mnie dobra praca, jaki jest dla mnie duży dom, jaka jest moja idealna rodzina?3 Poczuj, że masz prawo to mieć

Sprawdź, czy czujesz się uprawniony do posiadania tego, czego chcesz, ponieważ myśli typu:  proszę o zbyt wiele , jestem tego nie warty, nie zasługuję na to, sprawiają, że nigdy nie osiągniesz celu.


 

4. Ciesz się tym, co już masz

Jeśli uda ci się zrobić krok do przodu, zrealizować choć część pragnień, ciesz się tą chwilą. Nie zabijaj jej negatywnymi myślami, że wydałeś na to za dużo, że może nie trzeba było.   5. Dziękuj za dobre rzeczy

Wdzięczność to podstawa. Wszechświat odpowie ci pozytywnie. Dziękuj za to, co dostajesz, nawet za porażki. One są dobrą lekcją. 


6. Przestań narzekać

Jeśli widzisz tylko czarną stronę i nie chcesz widzieć jasnej strony sytuacji, możliwe, że w głębi duszy nie jesteś przygotowany na poważne zmiany w swoim życiu. Twoje pragnienia w dużej mierze zależą od twojego nastawienia, jeśli myślisz negatywnie to otrzymasz od świata złe rzeczy.


7. Zaprogramuj się na sukces

 Przygotuj swój umysł na jego przyjęcie, jeśli wątpisz w swoje prawo do sukcesu, nie ufając sobie lub wątpiąc w swoje umiejętności, to sukces nigdy nie nadejdzie. 

 

8. Zmierz się ze swoimi lękami

To one blokują cię przed prawdziwym sukcesem. Ktoś kiedyś powiedział, że szczęście jest po drugiej stronie naszego strachu i miał rację!


Tagi:

marzenia ,  sukces ,  szczęście , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót