Partner: Logo KobietaXL.pl

Nawet jeśli on zapewnia cię o miłości do grobowej deski, udaje,że się martwi o ciebie i troszczy, jeśli tak naprawdę wcale cię nie kocha, nie uniknie robienia tych rzeczy. Oto lista zachowań, które wskazują, że powinnaś chyba pomyśleć o zmianie partnera:

 

1. Ciągle narzeka na to, co robisz.

Gdy ktoś cię kocha, nie będzie non stop utyskiwał. Zaakceptuje twoje zachowania, będzie miał uwagi może do drobnych spraw. Jeśli jednak stale wszystko ci wypomina, to zły znak.


2. Odmawia zaakceptowania twojej przeszłości.

Ktoś, kto naprawdę cię kocha, zaakceptuje cię taką, jaką jesteś. Nie będzie wypominał ci starych związków, błędów, bo twoja przeszłość jest częścią ciebie.


3. Nie chce poważnie rozmawiać.

Mężczyźni, którzy się o nas troszczą, poświęcą czas, aby usiąść i porozmawiać o problemach. Jeśli on nie chce rozmawiać o ważnych sprawach, to oznaka braku szacunku.


4. Zawsze czegoś chce, ale nie daje niczego w zamian.

Jeśli wiecznie czegoś wymaga, nadużywa twojej dobroci, załatwiasz za niego milion spraw, to znak, że jesteś wykorzystywana. Jeśli w dodatku ignoruje twoje prośby o pomoc, to oznaka lekceważenia.


5. Robi uwagi na temat twojego wyglądu.

Facet, który cię kocha, akceptuje twój wygląd. Jeśli wiecznie słyszysz, że jesteś za gruba, źle się ubierasz itp. to znak, że związek jest toksyczny.


6. Nie przedstawia cię znajomym czy rodzinie.

Jeśli on nie ma wobec ciebie poważnych planów, nie będzie miał ochoty przedstawiać cię swoim bliskim. Będzie unikał takich spotkań szukając różnych wymówek.


7. Nie chce rozmawiać o przyszłości.

Mężczyzna, który cię kocha, nie będzie uciekał od takich rozmów. Wręcz przeciwnie, będzie proponował wspólne plany na życie.


8. Wpędza cię w kompleksy.

Jeśli ciągle słyszysz, że jesteś niewystarczająco dobra, nie zrobiłaś kariery, do niczego się nie nadajesz, to znak, że on cię wcale nie kocha pomimo swoich zapewnień. Jeśli d tego zmusza cię do robienia rzeczy, z którymi czujesz się niekomfortowo, to oznacza, że twój partner jest toksyczny.


9. Sprawia, że czujesz się non stop zagrożona atakiem.

Jeśli kiedy jest w domu to atmosfera gęstnieje, a ty boisz się głębiej odetchnąć, bo zacznie się awantura z byle powodu, to bardzo zły znak. Oznacza to, że straciłaś komfort bycia razem.


10. Obwinia cie o wszystko.

Jeśli jego zdaniem, każdy problem wynika z twojej winy, każda błahostka jest zarzewiem konfliktu, to znak, że on definitywnie ma ciebie dosyć, ale z jakiegoś powodu wygodniej mu być razem i czerpać z tego jakieś korzyści.


Tagi:

toksyczny związek ,  związek ,  rozstanie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót