Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Śpij na plecach z wałkiem pod szyją. Dzięki temu poprawisz jakość szyi, a w dodatku nie będziesz miała zmarszczek na twarzy, które tworzą się podczas wtulania twarzy w poduszkę.

 

2. Jedz dużo ryb takich jak łosoś – z zimnych mórz. Zawarte w nich kwasy omega 3 są bezcenne dla skóry.

 

3. Nie mruż oczu – używaj okularów! To jeden z podstawowych błędów robionych przez kobiety. Kiedy czujesz, że okulary ci są potrzebne, do dali czy do bliży – natychmiast je kup. Inaczej mrużysz oczy i fundujesz sobie kurze łapki.

 

4. Używaj peelingów z kwasami AHA, nie tylko redukują powierzchowne zmarszczki, ale też ich mocniejsze wersje pomagają odbudować kolagen.

 

5. Nie myj zbyt często twarzy. Woda wysusza, więc myj twarz wtedy, kiedy faktycznie jest taka potrzeba Po umyciu natychmiast zastosuj nawilżający kosmetyk. Może być nawet wazelina.

 

6. Używaj kosmetyków z witaminą C, są badania, które mówią, że witamina C redukuje przebarwienia i chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi słońcem

 

7. Jedz soję. Poprawia jakość skóry i chroni przed starzeniem się.

 

8. Zastąp kawę kakao. Badania mówią, że kakao ma wiele antyoksydantów, które chronią skórę przed słonecznymi uszkodzeniami, zwiększają jej ukrwienie i pomagają w jej nawilżaniu.

 

9. Chroń skórę przed słońcem. Zakładaj okulary słoneczne – na słońcu też mrużysz oczy!

 

 

 

Tagi:

zmarszczki ,  starzenie się , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót