Partner: Logo KobietaXL.pl
 
Jeśli do tego dodamy stres, palenie tytoniu, zmęczenie czy brak snu, nie dziwmy się, że okolice oczu często nie wglądają najlepiej.
 
 
Choć na rynku jest wiele kremów przeznaczonych do pielęgnacji skóry wokół oczu, wiele z nich jest bardzo drogich, zawierają też związki chemiczne, które mogą uczulać.
 
Nie zawsze więc jesteśmy zadowolone z efektów ich działania.
 
 
Dlatego polecamy prosty, 3-składnikowy krem ​​pod oczy, który ochroni delikatną skórę i zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu się i zmarszczkom:
 
Składniki:
 
2 kapsułki witaminy E.
1 łyżka oleju kokosowego
2-3 krople olejku z kadzidłowca
 
 
Olej kokosowy wykładamy do szklanej miseczki i lekko podgrzewamy. Następnie dodajemy zawartość kapsułek witaminy E oraz olejek z kadzidłowca. Mieszamy, przekładamy do szklanego naczynia i przechowujemy w lodówce.
 
 
Krem stosujemy na noc lub jako bazę pod makijaż. Wtedy jednak odczekujemy po nałożeniu około 10 minut.
 
Podstawą tego kremu nawilżającego jest olej kokosowy, który ma silne właściwości hipoalergiczne. Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który wspomaga regenerację skóry oraz zapobiega uszkodzeniom i zmarszczkom, a olejek z kadzidłowca ma właściwości ściągające i przeciwzmarszczkowe, wspomaga regenerację komórek, nawilża suchą skórę oraz zapobiega bliznom i rozstępom.
 

Tagi:

zmarszczki ,  cienie ,  krem ,  obrzęki ,  krem pod oczy , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót