Partner: Logo KobietaXL.pl

Od dłuższego czasu dużą popularnością cieszą się płyty indukcyjne do zabudowy i to na nich warto się skupić, rozważając wyposażenie kuchni w nowy sprzęt AGD. Electrolux, Samsung, a może Amica – na sprzęt której marki postawić? Poniższa rekomendacja powinna rozwiać wątpliwości. 1. Dlaczego warto zdecydować się na płytę indukcyjną do zabudowy?

2. 3 polecane marki – Electrolux, Samsung i Amica

 

Dlaczego warto zdecydować się na płytę indukcyjną do zabudowy?

 

Jeżeli twoja kuchnia przechodzi generalny remont lub urządzasz mieszkanie od zera, płyta indukcyjna do zabudowy będzie doskonałym pomysłem. Płyty indukcyjne idealnie nadają się do nowoczesnych i modernistycznych kuchni, ale nie tylko. Ich prosty i estetyczny design sprawdzi się także w przypadku wnętrz, w których króluje klasyka. Lśniąca i łatwa w utrzymaniu czystości płyta grzewcza to marzenie każdego konesera sztuki kulinarnej.
Jedną z niewątpliwych zalet płyt indukcyjnych jest także szybkość rozgrzewania – podgrzewa umieszczone na niej naczynia znacznie szybciej niż płyta żeliwna czy też ceramiczna. Energia potrzebna do rozgrzania naczynia skupia się na dnie garnka, dlatego też płyta indukcyjna zużywa jej mniej – gotowanie za jej pomocą jest bardziej ekonomiczne. Należy jednak pamiętać, że wraz z zakupem płyty indukcyjnej, trzeba zadbać o wyposażenie kuchni w odpowiednie garnki (przeznaczone do gotowania na indukcji).

 

Płyty indukcyjne do zabudowy – 3 polecane marki

 

Marki, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej płyty indukcyjnej – Electrolux, Samsung, Amica – mają w swojej ofercie modele, różniące się między sobą wymiarami, kolorem oraz materiałem, z jakiego wykonano płytę grzewczą (wykończenie ceramiczne lub szklane).

 

Electrolux
Szeroki wybór płyt indukcyjnych marki Electrolux znajdziesz tutaj: https://www.oleole.pl/plyty-do-zabudowy,_Electrolux,rodzaj-plyty!plyta-indukcyjna.bhtml

Producent oferuje swoim klientom najwyższej jakości płyty indukcyjne o różnych wymiarach, najpopularniejsze są te w standardowym rozmiarze 60 cm – taki sprzęt pozwoli na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni i zapewni swobodę podczas gotowania.

Samsung

Kolejną z rekomendowanych marek jest Samsung. Warto przyjrzeć się oferowanym przez nią płytom indukcyjnym: https://www.oleole.pl/plyty-do-zabudowy,_Samsung,rodzaj-plyty!plyta-indukcyjna.bhtml

Płyty te wyróżniają się znakomitym designem, który sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Modernistyczne wzornictwo idzie w parze z funkcjonalnością. Płyty Samsunga mają dodatkowe opcje. Jedną z najnowszych funkcji jest Keep Warm, służąca do podtrzymywania idealnej temperatury potraw. Jednym słowem jest to sprzęt, stworzony na miarę współczesnego użytkownika.


Amica

Ostatnią marką, którą bez wątpienia warto polecić wszystkim, poszukującym odpowiedniej płyty indukcyjnej do zabudowy, jest Amica: https://www.oleole.pl/plyty-do-zabudowy,_Amica,rodzaj-plyty!plyta-indukcyjna.bhtml To firma, której sprzęt znajdzie swoje miejsce zarówno w nowoczesnej, jak i w tradycyjnie urządzonej kuchni. Płyty różnią się między sobą m.in. liczbą punktów grzewczych: w zależności od preferencji można zdecydować się na płytę z dwoma, trzema lub czterema polami indukcyjnymi. Biała bądź czarna barwa płyty stanowić będzie idealne wykończenie kuchennej aranżacji.

 

Wszystkie z wymienionych powyżej marek zasługują na rekomendację. Warto przyjrzeć się poszczególnym modelom, tak by dopasować płytę indukcyjną do swoich osobistych preferencji i móc cieszyć się komfortem przyrządzania posiłków.

 

Tagi:

porady domowe ,  kuchnia ,  płyta indukcyjna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót