Partner: Logo KobietaXL.pl

Niektóre Młode Pary obawiają się, że nie będą potrafiły ciekawie i modnie udekorować sali. Warto jednak wiedzieć, że w dzisiejszych czasach to nic trudnego, ponieważ można korzystać z inspiracji i poradników dostępnych w Internecie. Gdzie ich szukać? Przede wszystkim w serwisach tematycznych.

W Wedding.pl znajdziesz porady i inspiracje dotyczące najpiękniejszych dekoracji sal weselnych oraz najnowszych trendów ślubnych w dekoracjach.

Idealnie udekorowana sala weselna

Szukając pomysłu na własną salę weselną, należy najpierw ustalić, jaki styl nam się najbardziej podoba. W zależności od tego wybierzemy konkretne dekoracje, kolorystykę, kwiaty, ozdoby na stół. Dany styl musi również pasować do sali, w której odbędzie się wesele. W małych salach nie warto stawiać na przepych w dekoracjach, a raczej na minimalizm. A jeśli dysponujemy większym metrażem, to możemy w pełni zaszaleć.

Temat przewodni jako punkt wyjściowy

Niezwykle istotny jest wybór tematu przewodniego ponieważ to on nada całej naszej pracy konkretny tor i zagwarantuje finalnie spójny i elegancki efekt na sali. Obecnie bardzo modne są romantyczne stylizacje, w których róże i pastelowe kolory grają pierwsze skrzypce. Można również postawić na nawiązanie do filmu, kraju, pory roku lub ulubionej rośliny. Wtedy wszystkie elementy powinny choć w niewielkim stopniu pasować do obranego stylu.

Kwiaty i stół

Ważnym elementem są kwiaty i stoły. Tutaj liczy się wszystko, począwszy od wyboru odpowiedniego rodzaju roślin, poprzez kształt wazonów i zastawy stołowej, aż do ozdób, jak tiule, konfetti czy perły. Istotne są także winietki, które będą położone na stołach. One w bardzo dużym stopniu wpływają na całą stylizację.

Nie można również zapominać o dekoracji sufitu i ścian. Warto postawić na balony, woalki, dekoracje wiszące, stworzone z kwiatów czy girlandy. Ostatnio bardzo modne są również nowoczesne lampiony i eleganckie dekoracje z kryształków.

Tagi:

porady domowe ,  wesele ,  ślub ,  sala weselna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót