Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Zastępuje dezodorant

Szczególnie polecany jest osobom, które mocno się pocą i ich pot wydziela nieprzyjemny zapach. Wystarczy wetrzeć niewielką ilość pod każdą pachą, a przez cały dzień będziesz pachnieć świeżością. Wypróbuj jednak na niewielkim kawałku skóry pod pachą, czy cie nie uczula!


2. Poleruje srebrne przedmioty

Jeśli na twoich srebrnych przedmiotach są uporczywe plamy, rozwiązaniem, którego szukasz, może być środek do dezynfekcji rąk. Wystarczy wziąć miękką szmatkę, spryskać przedmiot kilkoma kroplami środka dezynfekującego i przetrzeć. Na koniec spłucz letnią wodą.


3. Usuwa plamy atramentu z ubrań

Jeśli masz do czynienia z plamą z atramentu, środek do dezynfekcji rąk może naprawdę pomóc. Aby usunąć plamę, obficie nałóż na nią środek dezynfekujący do rąk. Następnie weź starą szczoteczkę do zębów i szoruj plamę przez minutę lub dwie, aby rozpuszczalnik mógł wniknąć we włókna tkaniny. Po wyszorowaniu wrzuć ubranie do pralki i wypierz jak zwykle. Jeśli plama nie zniknęła całkowicie, powtórz proces i ponownie wypierz, nie susz ubrania, dopóki plama atramentu nie zniknie całkowicie!

 

 

4. Bezboleśnie usuwa plastry

Odrywanie plastra nie jest przyjemne. Jeśli chcesz uniknąć bólu, wetrzyj niewielką ilość środka dezynfekującego do rąk na lepkich końcach. Odczekaj około minuty, a następnie delikatnie usuń plaster.

 

5. Czyści klawiaturę i mysz

Klawiatura i mysz to jedne z najbrudniejszych powierzchni w twoim domu. Nałóż niewielką ilość środka odkażającego do rąk na mysz i klawiaturę, używając ściereczki z mikrofibry lub chusteczki, i poczekaj, aż wyschnie. Można w ten sposób wyczyścić też telefon.


7. Usuwa odciski palców ze stali nierdzewnej.

Urządzenia ze stali nierdzewnej mogą wyglądać bardzo czysto i stylowo, ale łatwo je pobrudzić odciskami palców. Nie musisz kupować specjalnego środka do czyszczenia stali nierdzewnej. Odrobina środka do dezynfekcji rąk na szmatce usunie odciski palców, rozpryskany olej i inne tłuste ślady.

Tagi:

porady domowe ,  płyn do dezynfekcji , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót