Partner: Logo KobietaXL.pl

Urodzili się w Szpitalu św Elżbiety w Dayton w stanie Ohio, w dniu 28 października 1951 roku w rodzinie Wesleya i Eileen Galyon

Ponieważ w domu było dziewięcioro dzieci, ich ojciec Wesley zdecydował się wystawiać bliźniaków jako atrakcję w całych Stanach Zjednoczonych, a później w Ameryce Łacińskiej.

W 1991 roku, para
przeszła na emeryturę i bracia przenieśli się do swojego pierwszego, niezależnego domu w Dayton w stanie Ohio.. Byli aktywni społecznie. Mimo, że wycofali się z show-biznesu, bliźniacy dokonali licznych występów telewizyjnych. Pojawili się na The Jerry Springer Show w 1997 roku, w pięciu filmach dokumentalny Discovery Channel w 1998.

W 2009 roku, Ronnie
miał zagrażające życiu zakażenie w płucach, które szybko zagroziło obydwu bliźniakom. Po ich hospitalizacj wymagali opieki 24 godziny na dobę.. Ich młodszy brat Jim i jego żona Maria, którzy mieszkają w tym samym mieście, nie byli w stanie wziąć bliźniaków do domu, ponieważ nie był przystosowany dla niepełnosprawnych. Dzięki wsparciu darczyńców i lokalnej społeczności, dobudowano do domu część dla bliźniaków.

 

 

Tagi:

bliźnięta ,  Ronnie i Donnie Gaylon ,  bliźnięta syjamskie ,  życie , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz