Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Ostatnie wieści nie są dobre. Chłopiec jest w CZD. Mama Jasia powiedziała nam dziś, że chemia podawana w Polsce nie działa i lekarze chcą usunąć oko. Ewelina nie chce się na to zgodzić, są pieniądze na pierwszą wizytę w USA , ale brakuje na chemioterapię!

O Jasiu, jego chorobie i rozpaczy jego bliskich możecie przeczytać w materiale Pół miliona do szczęścia.

Nasz portal KobietaXL ufundował na rzecz leczenia Jasia bursztynowy naszyjnik firmy Ambermoda, projektu Mariusza Gliwczyńskiego. To jedna z najbardziej znanych i cenionych pracowni, wykonujących biżuterię z bursztynu.

Rynkowa wartość naszyjnika to około 3000 zł, ale startujemy od połowy ceny. Naszyjnik został kupiony w lubelskim salonie jubilerskim Korn i tam możecie bez problemu sprawdzić jego wartość.

Dodatkowe zdjęcia i opis naszyjnika oraz link do aukcji znajdziecie tutaj.

 

Obecnie Jaś przebywa w CZD. Oto wczorajszy wpis z jego Facebooka: Marudziłem i płakałem, ale mama była cały czas przy mnie i nuciła mi do ucha.. Obiecała,że będzie przy mnie, że wszystko będzie dobrze.. i choć widzę na jej twarzy przerażenie przed jutrzejszym usypianiem do badania dna oka, wierzę jej, bo mama by mnie przecież nie okłamała...
Jutro się okaże czy chemia działa...
Trzymajcie kciuki, bo jeżeli nie działa i guz jest jeszcze większy, dostanę mocniejszą...
Niestety miejsce nie służy dobru psychicznemu mamy... Spotkała panią, której dziecko miało to co ja... straciło już jedno oko... a teraz zaatakowane zostało drugie:(:(:(
Ile jeszcze łez zobaczę na twarzy mamy...
Ona tak strasznie się boi,że nie zdążymy:(

Niestety, dzisiejsze wyniki nie pozostawiają złudzeń, że czasu jest już mało!!!!

 Nie zostawiajmy Jasia bez pomocy! Możecie wpłacać na jego konto, licytować na innych aukcjach.

Wszelkie informacje znajdziecie na www.oczkojasia.pl

 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót