Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

 

Piżamy dla par jako świetny prezent na Walentynki

Piżama to jedna z najważniejszych części garderoby dla każdego z nas. Jeżeli decydujemy się na wybranie jej na prezent dla kochanej osoby, musimy pamiętać, że jest to mimo wszystkich innych walorów, podarunek bardzo praktyczny. Nie oznacza to jednak, że nie możemy ni uszczęśliwić drugiej osoby. Warto wówczas przejrzeć dostępne w sklepach piżamy dla par, które są uszyte w takim samym kolorze i mają podobny motyw. 

Nie jest to jednak prezent przeznaczony tylko na Walentynki. Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby obdarować siebie i bliską nam osobę wygodnym i ładnym strojem do spania. Piżamy dla par mogą mieć różne kroje, od eleganckich, przez casualowe, aż po sportowe. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup piżamy dla par, musimy dowiedzieć się, czy nasza druga połówka chce nosić dokładnie to samo co my. Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, możemy śmiało przystąpić do zakupów. 

Bardzo często w tego rodzaju zestawach królują motywy królewskie, ale również karciane, takiej jak Dama i Król. Aby nosić tego rodzaju piżamy dla par, musimy mieć dużo pewności siebie. Zabawne hasła również nie wychodzą z mody, a dodatkowo są świetnym kompanem dla każdego. Poprawiają humor i rozluźniają atmosferę, dlatego są chętnie wybieranym motywem.

Do czego mogą przydać się piżamy dla par?

Piżamy dla par to nie tylko świetny pomysł na prezent wręczany na różne okazje. Mają one również bardziej praktyczne przeznaczenie, jak np. sesje zdjęciowe. Tutaj mamy zdecydowanie większe pole do popisu, ponieważ możemy wybrać zestaw idealny pod konkretną parę i dopasowany do typów urody. Jeżeli zrobimy to dobrze, możemy mieć naprawdę fantastyczną pamiątkę.

W zależności od pory rok oraz klimatu, w jakim chcemy utrzymać całą sesję, możemy wybrać lekkie, letnie piżamy lub komplety dresowe z długim rękawem na chłodniejszą część roku. Wybór jest naprawdę ogromny i możemy uzależnić go od tematyki zdjęć oraz okazji, z jakiej robiona jest cała sesja.

Najczęściej wybierane są piżamy zimowe, wśród których królują motywy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wówczas kolorem przewodnim jest czerwień z motywami bieli lub zieleni. We wzorach dominują płatki śniegu, św. Mikołaj, choinki i renifery. Sesje świąteczne mają wyjątkowy klimat, który powoduje, że na zdjęciach widoczna jest pewna magia i uczucie szczęścia oraz miłości. Jest to naprawdę piękna pamiątka, zarówno dla pary, jak i całej rodziny.

W jakich motywach utrzymane są piżamy dla par?

Tak jak pisaliśmy wcześniej, piżamy dla par są najchętniej kupowane w okolicach święta Zakochanych. Oznacza to, że różnego rodzaju wzory i napisy dotyczące uczuć, czy kojarzące się z byciem razem, są idealnym motywem tego święta. Oprócz tego dominuje kolor czerwony, który kojarzy się z miłością i płomiennym uczuciem do naszej drugiej połówki. Wzory na takich zestawach to głównie serca oraz napisy z wyznaniami miłosnymi. 

Na święta wybierzemy z pewnością zupełnie inny wzór piżamy, choć wtedy również króluje kolor czerwony. Wśród printów rządzą wtedy bałwany, śnieżynki, choinki i renifery. Piżamy dla par na Święta Bożego Narodzenia występują zarówno w zmysłowych wersjach, jak i tych bardziej codziennych, skupiających się na wygodzie.

Piżamy dla par mogą również być zupełnie uniwersalne. Do sesji zdjęciowych świetnie sprawdzają się te ze śmiesznymi napisami. Mogą one sugerować rozmowę pomiędzy parą, ale również opisywać, czym na co dzień się zajmują, jakie mają zainteresowania i co ich opisuje. Jest to świetny pomysł na żartobliwe przedstawienie nas samych.

Materiał zewnętrzny

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót