Partner: Logo KobietaXL.pl

Grupa A

 

Głównie cechy – empatia, dobra organizacja, racjonalność, spokój

 

Osoby z grupą A żyją swoim życiem i niechętnie angażują się w dramaty innych ludzi. Kontrolują emocje, często osiągają sukces, bywają perfekcjonistami.

 

Bywa, że są uparci, lubią koncentrować się na zadaniach, co sprawia wrażenie, że są aroganccy. Nic bardziej mylnego, oni tylko nie lubią być rozpraszani przez innych.

 

 

Grupa B

 

Główne cechy – namiętność, impulsywność, pewność siebie, nieprzewidywalność

 

Cokolwiek robią, robią to z pasją. Czy to będzie podróż, praca czy związek. Wkładają we wszystko serce i duszę, inspirują wszystkich wokół siebie, zarażają entuzjazmem.

 

Bywają jednak nieprzewidywalne, samolubne, co sprawia, że nie wszyscy im ufają. Dla wielu stanowią zagadkę, ale zyskują po bliższym poznaniu.

 

Grupa 0

 

Główne cechy – odpowiedzialność, ostrożność, oddanie, rzetelność

 

Bardzo poważnie podchodzą do swoich obowiązków, są jedną z najbardziej godnych zaufania grup osób. Z natury ostrożni, nie lubią ryzyka. Punktualni, zaangażowani w pracę.

 

Są dobrymi przyjaciółmi, można na nich zawsze liczyć. Umieją słuchać innych. Nie miewają szalonych pomysłów, bywają pełni obaw, oszczędni, lubią mieć zabezpieczenie na przyszłość.

 

GRUPA AB

 

Główne cechy – ambitni, pewni siebie, towarzyscy

 

Urodzeni przywódcy, świetni liderzy, szefowie. Osoby ambitne. Mimo pozornych cech ekstrawertycznych, tak naprawdę są skryci i rzadko komukolwiek się zwierzają. Lubią pomagać innych, sami unikają proszenia o pomoc. Są to osoby tak szczere, że czasami mówienie prawdy wpędza je w kłopoty.

 

 

 

 

 

 

Tagi:

krew ,  grupa krwi ,  wróżby grupa krwi , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz