Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Słynna jasnowidzka z Bałkanów, Baba Wanga, przed śmiercią wypowiedziała serię proroctw dotyczących przyszłości świata, z których wiele miało już się spełnić. Prognozy niewidomej jasnowidzki sięgają roku 5079. Zaskakujące jest to, że w 2022 roku spełniły się już dwie jej przepowiednie związane z problemami klimatycznymi, które wstrząsają światem: powodziami,  burzami i  suszą.

 

Chociaż zmarła w 1996 roku, spuścizna Baby Wangi żyje dzięki jej przepowiedniom. Jedną z nich, która wręcz stała się viralem, było przewidywanie,  że Władimir Putin zostanie „królem świata” po inwazji na kraj w Europie. Przypisywano jej też wiele innych spełnionych proroctw, od śmierci Lady Di po prezydenturę Baracka Obamy, więc niektórzy z zapartym tchem śledzą to, co przewidziała na rok 2022.

 Wanga twierdziła, że silne powodzie dotkną w tym roku kilka regionów Azji i Australii, co zbiegło się z ekstremalnymi zjawiskami, które występowały na wschodnim wybrzeżu australijskiego terytorium dotkniętym ulewnymi deszczami i powodziami. Druga prognoza bułgarskiej jasnowidzki na 2022 r. wiąże się z brakiem deszczu i brakiem wody pitnej w praktyczne całej Europie. I faktycznie, w wielu krajach już oszczędza się wodę, wyschły największe europejskie rzeki, a susza niszczy plony.

 

Baba Wanga przepowiedziała też nową epidemię, która tym razem ma zacząć się na Syberii. Według niej grupa badaczy odkryje na Syberii śmiertelnego wirusa, który do tej pory był „zamrożony”. 

 

„Nawet ci, którzy przeżyją klęski żywiołowe, umrą na straszliwą chorobę” – prorokowała jasnowidzka.

 

Przewidziała również plagę szarańczy, która ma podobno nawiedzić Indie. Temperatury maja tam przekroczyć 50 ° C, co spowoduje, że szarańcza zniszczy uprawy, powodując bezprecedensowy głód w regionie.

 

 Według Wangi, w tym roku ludzkość spędzi więcej czasu „przed ekranem” niż kiedykolwiek wcześniej. Postęp technologiczny, ze szczególnym naciskiem na sztuczną inteligencję, zostanie obrócony przeciwko człowiekowi, jeśli ludzie nie zaczną kierować się moralnością.

 

Kim jest tajemnicza Bułgarka, która miała mieć niezwykłe moce, a która przepowiedziała dwa wydarzenia, które zmieniły historię świata: atak na Bliźniacze Wieże w USA i tsunami w 2004 roku?

 

Urodziła się 31 stycznia 1911 r. w Strumicy w Bułgarii. Dano jej na imię Wangelia, co oznacza z greckiego: „przynosząca dobrą wiadomość”. Straciła matkę w wieku trzech lat, ale ojciec ożenił się powtórnie i Wanga zyskała dobrą macochę. W wieku 13 lat przytrafił jej się tragiczny wypadek, została porwana przez trąbę powietrzną i na skutek uderzenie o ziemię oraz uraz oczu, straciła wzrok.

Pochodzenie jej cudownych zdolności nie zostało dotychczas w sposób naukowy wyjaśnione. Jak mogła niewidoma, prosta kobieta przepowiadać tak ważnie wydarzenie, rozmawiać z duchami, podróżować w czasie? Czy jest to prawda? Tego do dziś nie wie nikt. Tymczasem sławna Bułgarka trafnie przewidziała nie tylko klęskę Hitlera w Rosji i rozpad związku Radzieckiego, ale też zatonięcie okrętu podwodnego Kursk, zamach na WTC w Nowym Jorku czy stan wojenny w Polsce.

Wiadomo, że Wanga żyła w pełnej harmonii i zgodzie z przyrodą, czuła się częścią Wszechświata. Dlatego tak wyraźnie przemawiała przez nią natura. Mówiła tak: „kiedy przede mną stoi człowiek, wokół niego gromadzą się jego zmarli bliscy. Sami zadają mi pytania i chętnie odpowiadają na moje. To, co od usłyszę, przekazuję żywym…”.

Podobno w ciągu 55 lat swojej działalności, przyjęła ponad milion gości, szukających u niej pomocy w bólu, rozpaczy, chorobie. I Wanga nie odmawiała, brała te nieszczęścia do swojego serca.

Ludzie którzy ją znali,, mówili że jest przykładem wyjątkowej moralności, nie dbała o dobrobyt, ważnie było dla niej bogactwo duszy. Zmarła w 1996 roku. Mówi się, że Baba Wanga zobaczyła przepowiednie aż do roku 5079. W 2020 roku ponownie stała się sławną, ponieważ wielu uważa, że ​​jako jedyna przewidział pandemię koronawirusa.

 

 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót