Partner: Logo KobietaXL.pl

Portal Circulo de Busqueda, poświęcony wyłącznie życiu po śmierci, próbuje odpowiedzieć na to pytanie. Wiemy, że poprzez nasze sny umarli mogą się z nami kontaktować. Jednak bardziej skomplikowanym zagadnieniem jest odróżnienie tego prawdziwego kontaktu od wytworów naszej wyobraźni, czyli snów pochodzących bezpośrednio z naszego mózgu.

 


Gdy ktoś umiera i wchodzi do świata duchowego może próbować nawiązać łączność z żywymi. Najprostszym sposobem komunikacji jest czas, kiedy śpimy. Każdej nocy, podczas snu, nasze ciało astralne opuszcza ciało fizyczne i udaje się w podróż. Zwykle nie pamiętamy tego, bo również nasze ciało astralne jest w półśnie, nie do końca świadome tego, co dzieje się wokół. Przestrzeń astralna to miejsce, do którego trafiamy po śmierci i jest ono pełne bezcielesnych istot. Jeśli więc straciłaś kogoś bliskiego, jest bardzo możliwe, że właśnie tam go odnajdziesz.

 

Jest jednak kilka rzeczy, które wykluczają podobna komunikację. Mimo że będziemy w przestrzeni astralnej, możemy nie zobaczyć ani nie usłyszeć bliskich zmarłych. Wynika to przede wszystkim z wielkiej żałoby i ciężaru psychicznego, związanego ze śmiercią. Te negatywne myśli, które w sobie nosimy, przeszkadzają w nawiązaniu komunikacji. To tak, jak mielibyśmy na sobie słuchawki z włączoną muzyką i zamknięte oczy. Nikt się z nami nie skomunikuje, bo zajmujemy się tylko płynącą do uszu muzyką.

 

Są też sny, które nie są prawdziwą komunikacją, a jedynie wytworem naszego mózgu. I znowu, jeśli żałoba jest jeszcze bolesna, mamy w sobie wiele negatywnych odczuć, to możemy mieć we snach spotkanie z umarłym, ale będzie to wyłącznie wytwór naszego mózgu, obrazy płynące z podświadomości.

 

Jak więc odróżnić prawdziwy kontakt od zwykłego snu? Choć nie ma badań naukowych, przez lata docierają do nas opowieści osób zarówno przezywających takie spotkania, jak i zajmujące się tym tematem. Można więc na ich podstawie stworzyć listę doświadczeń, które wskazują na realny kontakt ze zmarłą osobą:

 

1. Po przebudzeniu nie pamiętamy wielu szczegółów

2. Jesteśmy radośni, spokojni,zadowoleni

3. Mamy wewnętrzne przeczucie że to był prawdziwy kontakt

4. Przekaz od zmarłego jest pozytywny, daje nadzieję na przyszłe spotkanie – jest to bardzo ważne, bo czysto fizyczne sny są często pełne poczucia winy, wypominania, urazów, negatywnych emocji.

5. Pamięć o tym spotkaniu trwa znacznie dłużej niż zwykle pamiętamy sen, nosimy ją w sobie nawet lata po spotkaniu.

6. Informacje, które dostajemy, najczęściej nie były nam znane wcześniej, mogą być to też ważne symbole, dla osoby odbierającej wiadomość.

 

Żeby więc nawiązać faktyczny kontakt ze zmarłymi, musimy dążyć do odblokowania emocjonalnego, zaakceptowania śmierci oraz przeżycia żałoby. Musimy też mieć świadomość, że mimo usilnych starań z naszej strony, to zmarli nie będą chcieli kontaktu z nami. Z rożnych powodów – dla naszego dobra, albo dlatego, że koliduje to z ich planem duchowym i ich przewodnicy odradzają im takie kontakty.

 

 

źróło https://circulodebusqueda.wordpress.com/

Tagi:

smierć ,  zmarli ,  sny o zmarłych ,  ciało astralne ,  dusza ,  biała magia ,  marzenia senne , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót