Partner: Logo KobietaXL.pl

 

W lutym 2018 roku Tina Hines z Phoenix w Arizonie upadła nagle na podłogę w swoim domu. Była dotąd zdrowa, nic jej nie dolegało. Najpierw reanimował ją mąż, później ratownicy medyczni. Za każdym razem jej serce podejmowało pracę i przestawało bić. W sumie Tina była reanimowana 6 razy i została uznana za zmarłą przez 27 minut. Ratownicy stwierdzili, że „to był cud”.

Ale na tym się nie skończyło. Gdy tylko wróciła do życia, poprosiła o długopis i kartkę papieru. Jej mąż i personel szpitala byli dość zaskoczeni prośbą, zwłaszcza pochodzącą od osoby, która jeszcze kilka minut temu była praktycznie martwa. Zaczęła pisać coś, co na początku wydawało się nieczytelne. Niektóre linie, których nie można było rozróżnić.

Wyglądało to również na nieczytelny rysunek, a także na serię linii, które prawie przypominały chińskie litery. Ale udało się napis rozszyfrować "It's real,", „To jest prawda” - napisała na kartce Tina.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madie Johnson (@madiejohnson)

 

Członkowie rodziny chcieli wiedzieć, co próbowała powiedzieć. Tina tylko wskazała głową w niebo. Później, zapytana o to, co napisała, Tina twierdziła, że ​​widziała niebo podczas swojego krótkiego otarcia się o śmierć. Tina powiedziała również, że widziała postać Jezusa stojącego przed bramą z jasnożółtymi światłami za nim.

 „To było tak prawdziwe, kolory były tak żywe” - powiedziała Tina. Kilka tygodni po incydencie mąż i Tina wrócili do szpitala, aby podziękować operatorom 911 za ich szybką akcję oraz strażakom i ratownikom medycznym, którzy pomogli Tinie uratować życie. Wybawca, który był jedną z osób, które uratowały Tinę, powiedział: „To jedno z tych wezwań, których nikt z nas nigdy nie zapomni. Byłem świadkiem cudu, tak na to patrzę”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madie Johnson (@madiejohnson)

Siostrzenica Tiny, Madie, upamiętniła duchowe przeżycia Tiny tatuażem, na wzór napisu, który powstał zaraz po powrocie świadomości. Napisała na Instagramie: Jej historia jest zbyt prawdziwa, by się nią nie dzielić, i dała mi większe zaufanie do wiary, która tak często pozostaje niewidoczna. Dało mi to namacalność wiecznej nadziei, która nie jest zbyt daleko. Kocham cię!

 Również wykonawca tatuażu z West Hollywood, Suede Silver, podzielił się zdjęciami tatuażu, który zrobił dla Madie Johnson. Tatuaż stał się modny i wiele osób zaczęło robić sobie ten sam napis na wewnętrznej części przedramienia.

 

 

Tagi:

smierć ,  dusza ,  reinkarnacja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót