Partner: Logo KobietaXL.pl

James Van Praagh, amerykański dziennikarz, medium, autor wielu książek o kontaktach z zaświatami, jest jedną z tych osób, które uważają, że można nawiązać kontakt ze zmarłymi. I każdy z nas urodził się się z pewną dozą takich nadnaturalnych zdolności. Niestety, zdecydowana większość ani w nie nie wierzy, ani nie chce ich u siebie rozpoznać. Podobne zdanie mają inni metafizycy. W pogoni za dobrami doczesnymi, przestaliśmy się wsłuchiwać w nasz wewnętrzny głos. A nawet jeśli mamy trochę czasu, wolimy go stale spędzać z innymi, na powierzchownych działaniach, choćby na Facebooku.

Pierwszym krokiem, który musimy zrobić, jest jednak uświadomienie sobie, że duchy naszych bliskich pragną nawiązać kontakt i robią wszystko, by nam to zakomunikować. Ale my ani nie słyszymy, ani nie widzimy...

 

Tymczasem, jak podają metafizycy jest wiele subtelnych sygnałów, które świadczą, że bliski zmarły właśnie do nas przyszedł. Oto te podstawowe:

 

 

1. Zapach

 

Kiedy duch ukochanej osoby jest blisko, możesz nagle poczuć jego zapach. Sposób, w jaki ktoś pachnie, jest często największym wyróżnikiem. Może to być zapach tytoniu fajkowego lub perfum, a nawet zapach ulubionej potrawy. Jeśli poczujesz nagle taki zapach, to jest to wiadomość wysłana bezpośrednio do ciebie od twojej zmarłej ukochanej osoby, że jest blisko i toi obok ciebie.

 

2. Sny

 

Jest to jeden z najpowszechniejszych sposobów interakcji duchów z nami, bo nasza podświadomość jest bardziej otwarta na świat duchowy. Sny ze zmarłymi, które świadczą o prawdziwym kontakcie są zawsze bardzo realistyczne, pamiętamy je po przebudzeniu dokładnie i nie wzbudzają w nas ani lęku ani smutku.

 

3. Przedmioty zmieniają miejsce

 

Możesz uważać, że tracisz rozum, kiedy rzecz, która położyłeś w szufladzie, nagle znajdujesz na półce na regale. Metafizycy twierdza, że to jeden z ważnych sygnałów od zmarłych, którzy starają się zaakcentować swoją obecność.

 

 

4. Niezwykłe myśli

 

Czasami możesz mieć wrażenie, że nagle twoje myśli są zupełnie innych od tych, do których się przyzwyczaiłeś. Jakby w twojej głowie zamieszkał kto inny. Może to oznaczać, że zmarła ukochana osoba chce ci coś powiedzieć, ale ty nie zwracasz na nią należytej uwagi. Zwróć szczególną uwagę na takie myśli, bo gdy przychodzą, to znak, że zmarli próbują cię przed czymś chronić lub zmuszają do zmiany zdania.

 

5. Pogrzeb

 

Według Jamesa Van Praagha, zmarli uczęszczają na własne pogrzeby. Wędrują po pokoju, próbując pocieszyć swoich bliskich i dać im sygnał, że wszystko jest w porządku. Często jednak dlatego, że ludzie są tak pochłonięci bólem, znaki te są dla nich niewidoczne.

 

 

Tagi:

smierć ,  zmarli , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót