Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak więc sprawdzić, czy je mamy? Pollio wymienia osiem symptomów, które mogą sugerować, że zostaliśmy niezwykle obdarzeni:

 

 

 

1.) MYŚLISZ O KIMŚ I NAGLE SPOTYKASZ GO TEGO SAMEGO DNIA

Zwykle jest to ktoś, kogo nie widziałeś od lat. Innym przykładem jest to, że szukasz czegoś od dłuższego czasu. Pewnego dnia myślisz: „Zastanawiam się, gdzie jest ten przedmiot?” i nagle go znajdujesz. Możesz to zlekceważyć jako zbieg okoliczności, ale niektórym często się to zdarza.

 

 

2.) DOŚWIADCZASZ TELEPATII TELEFONICZNEJ.

Myślisz o kimś, a telefon dzwoni i jest to właśnie ta osoba.

 

 

 

3.) NASTĘPUJE KONKRETNA MYŚL, KTÓRA OKAZUJE SIĘ, ŻE MA ZNACZENIE.

Przykładem, który mi się przydarzył, jest to, że moja uwaga została skierowana na określoną część mojego samochodu, w tym przypadku na antenę radiową, coś, czego zwykle w ogóle bym nie zauważył. Potem, tydzień później, antena przestała działać i wymagała naprawy. To przelotna myśl, którą odrzucasz, dopóki nie zostanie ujawniony powód, dla którego tam się skupiła.

 

 

 

 

4.) SPOTYKASZ KOGOŚ I NATYCHMIAST WCZUWASZ, ŻE NADAJECIE NA TYCH SAMYCH FALACH.

Empatyczne osoby często wyczuwają uczucia lub stan umysłu innych - jeśli potrafisz to robić, na pewno masz wrodzoną zdolność. Bardzo szybko łączysz się z emocjami lub uczuciami ludzi, nawet tych, których nigdy wcześniej nie spotkałeś.

 

 

 

5.) CZUJESZ, ŻE TWÓJ KOCHANY ZMARŁY JEST BLISKO.

Możesz poczuć jego obecność, poczuć perfumy swojej matki lub po prostu poczuć się pocieszony i kochana. Samo myślenie o zmarłych często może wyzwolić ten zmysł, który jest wyznacznikiem zdolności do bycia medium.

 

 

 

6.) JESTEŚ WRAŻLIWY NA ENERGIĘ.

Kiedy wchodzisz do pokoju pełnego ludzi, czujesz wokół siebie mieszankę radosnej, smutnej, nerwowej lub pobudzonej energii. Możesz też poczuć chemię między dwojgiem ludzi, którzy są na tej imprezie.

 

 

 

7.) HAŁAS LUB TŁUMY BARDZO CIĘ MĘCZĄ

Nagle te same odgłosy wydają się głośniejsze - ściszasz telewizor lub telefon. W zatłoczonym miejscu czujesz, że nie możesz złapać tchu, że ludzie są zbyt blisko ciebie.

 

 

 

 

8.) TWOJE SNY STAJĄ SIĘ BARDZIEJ INTENSYWNE, SYMBOLICZNE LUB NAGLE ZACZNIESZ JE PAMIĘTAĆ.

Sny są naszą przepustką do innego wymiaru. Jeśli śnisz o przedmiotach i miejscach, które normalnie nie występują w twoim życiu, jest to ważna wskazówka, że ​​rozwijasz swoje umiejętności.

 

 

 

 

Dr Carol Pollio jest dyrektorem Intuitive Investigations, organizacji zajmującej się badaniami nad zjawiskami paranormalnymi. Jest również certyfikowanym badaczem parapsychologicznym w Biurze Badań Paranormalnych oraz Praktykiem Elemental Space Clearing®.

źródło https://gostica.com/parapsychology/8-signs-you-have-innate-psychic-abilities/

Tagi:

zdolności paranormalne ,  marzenia senne , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz