Reklama:
blocker
To są właśnie PHENOMENAL US.
 
Grupa wymyślona przez Annę z bloga http://annaciuchyidrobiazgi.blogspot.com/ i współadministrowana przez Olę z bloga http://lumpola-style.blogspot.com/ oraz Margot z bloga http://iameverywoman.eu/ zaistniała 8 stycznia  bieżącego roku wyzwaniem na temat zimowego kapelusza i od razu zaczęło się dziać. 15 wspaniałych Fenomenalnych Pań pokazało 15 różnych wersji nakryć głowy.
 
Bo na tym właśnie polega cała zabawa - w podanym dniu należy przygotować swoją wersję stylizacji na podany temat. Zabawa trwa 24 godziny i  ani chwili dłużej. Podsumowaniem jest zawsze zbiorowe zdjęcie wszystkich uczestniczek, których liczba rośnie z każdym wyzwaniem - w ostatnim było nas już prawie 30 w sumie w 348 stylizacjach.
 
PHENOMENAL US
 
A wiecie co jest najwspanialsze? - otóż pomysł okazał się też bardzo atrakcyjny dla duuużo młodszych kobietek i dlatego każde kolejne wyzwanie to przegląd pomysłów praktycznie dla każdej grupy wiekowej i każdej sylwetki. Inwencja i zaangażowanie wszystkich jest po prostu cudowne.
 
PHENOMENAL US
 
Tematy są tak różnorodne, że nie może być mowy, aby za każdym razem wpasowywały się w nasz styl, ale skoro mamy się bawić, to trzeba ulec tematowi i wyjść poza swoją strefę komfortu. Udaje nam się to się za każdym razem. Wszystkie wzajemnie się motywujemy, a reguła niekonkursowa pozwala podejść do wyzwania na luzie i bez stresu, wyzwala natomiast rywalizację na przemiłych zasadach wzajemnego zufania.
 
PHENOMENAL US
 
Wybór tematów jest dla nas, administratorek fantastycznym momentem, sprawdzamy jakie pomysły przesłały nam członkinie i co się będzie działo za kilka miesięcy w modzie, żeby tematy były jak najbardziej aktualne, na czym bardzo nam zależy. Chcemy bowiem 'zakochać' innych modą, chcemy pokazać, że modne to fajne słowo, że nie trzeba się bać nowych trendów i ekstrawagancji.
 
PHENOMENAL US
 
Mamy taką małą misję, marzymy o kolorowych ulicach, o zapomnieniu słów ' a co ludzie powiedzą' i pokazaniu, że moda to takie samo hobby jak każde inne, ale jej znaczenie jest bezcenne, bo to jak wyglądamy ma niezwykły wpływ nie tylko na to jak postrzegają nas inni, ale przed wszystkim jak my sami się czujemy.
 
 
PHENOMENAL US
 
 
Grupa jest otwarta i każdy może do niej należeć, nie trzeba prowadzić bloga.  Szczegóły podane są w Manifeście, a propozycje tematów wybiegają aż do listopada, więc ... kochane Panie mam nadzieję, że spotkamy się niebawem w kolejnych wyzwaniach Phenomenal Us. https://www.facebook.com/groups/1953668521512384/
 
 
Zamieszczone zdjęcia są przykładem stylizacji zaprezentowanych przez administratorki w trzech różnych wyzwaniach - Anna w 'Kratce do Kratki', Ola w 'Dzikim Ogrodzie' i Margot w 'Wykropkowanych'. Zbiorowe zdjęcie jest natomiast podsumowaniem ostatniego wyzwania pod tytułem Wielki Błękit. 
 
 
Zapraszamy -
Margot i Phenomenal Us 

Tagi:

moda,  ubranie,  Margot,  Ola Bonk,  Małgorzata Douglas,  Fenomenalne,  PHENOMENAL US, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Wieslawa Jakubowicz   zgłoś nadużycie  

    Bardzo mi sie to podoba i sama tak robię ubieram się tak jak lubię ,robie sobie rzęsy i paznokcie chociaż wielu osobom sie to nie podoba.Ale mi sie podoba i to jest najważniejsze

  • Komentarz od: ~Sonia Dziech BlackAndWhiteFashion   zgłoś nadużycie  

    Ogromnie się cieszę, że mogę być częścią tej zabawy. To jest coś niesamowitego !!! Zapraszam wszystkie panie, którym moda w duszy gra i nie boja się, "co powiedzą inni? " Pozdrawiam

  • Komentarz od: ~Margot - blog www.iameverywoman.eu   zgłoś nadużycie  

    Bardzo dziękujemy za tak szybkie opublikowanie tego artykułu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy i pozdrawiamy - PHENOEMENAL US

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...