Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Ciekawą propozycją może być wisiorek męski. Dodatek sprawdzający się do codziennych czy okazjonalnych stylizacji, ale i jako podarunek na Dzień Chłopaka.

 

Wisiorek męski – doskonały podarunek na Dzień Chłopaka

Lubiane przez panów dodatki to nie tylko zegarki czy bransoletki, ale biżuteria męska. W tej kategorii produktów znaleźć można bardzo ciekawe, eleganckie i unikalne elementy biżuterii. Jest to propozycja, która łączy wyjątkowe walory wizualne z możliwością dopasowania do konkretnej stylizacji.

Tak jak panie, tak i panowie lubią dopracowane stylizacje, szczególnie na ważne okazje i wielkie wyjścia. Garderoba ma dla nich znaczenie również w pracy. Ubiór i dodatki mogą podkreślać wagę danego wydarzenia, przede wszystkim jednak są odzwierciedleniem gustu, upodobań, charakteru, a nierzadko również zainteresowań mężczyzny. To niebanalny pomysł na podarunek na Dzień Chłopaka, który doceni partner, ale i przyjaciel bądź osoba z rodziny.

Męskie wisiorki na szyję – jak dobierać?

Dobierając męskie wisiorki na szyję warto się kierować ich kształtem, jakością wykonania, zastosowanym materiałem, ale i walorami wizualnymi. Tego typu zawieszka, jeśli jest wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, sprawdzi się przez lata użytkowania. Nie straci na swoim uroku, stylu, nie będzie się wycierać i czernieć.

Wisiorek na szyję warto także dobierać zgodnie ze stylizacją, którą ma podkreślać to akcesorium. Nie można zapominać o miejscu i okazji, na jakie będzie zakładana męska zawieszka. Na elegancję i stonowaną kolorystykę postawią panowie, którzy wisiorek męski wybierają do pracy. Większa ekstrawagancja, nietypowy kształt czy ciekawy wzór sprawdzą się np. podczas spotkań ze znajomymi.

Zawieszka do łańcuszka męskiego – o tym warto pamiętać

Niezależnie od tego, jaka zawieszka męska zostanie wybrana, należy uwzględnić długość łańcuszka, na którym ona zawiśnie. Wisiorek powinien znajdować się na środku klatki piersiowej. Na tej wysokości będzie się odpowiednio prezentował, jednocześnie nie pozostanie niezauważony pod ubraniem.

Warto także zwrócić uwagę na symbolikę konkretnego wisiorka. W ofercie znaleźć można te, które swoim kształtem czy formą nawiązują np. do zainteresowań lub podkreślają charakter pracy mężczyzny. Nie brakuje jednak również tych o bardzo konkretnej symbolice, np. nawiązującej do szczęścia, wolności czy bezpieczeństwa.

Zawieszki męskie – pomysł na prezent

Zawieszki męskie to także świetny pomysł na prezent. Sprawdzają się jako podarunek na dowolną okazję i dla każdego pana, np. na zbliżający się Dzień Chłopaka. Mogą być formą podziękowania, dodatkiem do kolekcji wisiorków, które mężczyzna już posiada, ale i symbolicznym wyrażeniem uczuć łączących dwoje ludzi.

Jeśli szukasz ciekawego i eleganckiego prezentu na Dzień Chłopaka, a w garderobie Twojego mężczyzny jest miejsce na męskie dodatki, postaw na wisiorki. Biżuterię, którą można uzupełnić codzienne, ale i okazjonalne stylizacje, podkreślić charakter i indywidualność.

 

 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz