Partner: Logo KobietaXL.pl

Oddzielnie majtki, oddzielnie stanik

Nic na siłę, a najważniejsza jest wygoda. Zwróćmy uwagę na budowę naszego ciała i jeśli na dole mamy znacznie więcej niż na górze, nie wciskajmy się na siłę w zbyt ciasne majtki. Ani optycznie, ani z punktu widzenia wygody nie będzie to dobre rozwiązanie.

Jeśli przykłada się wagę do jakości, zmysłowości, seksowności, do tego ciekawych rozwiązań kolorystycznych, można na przykład sprawdzić stroje kąpielowe w sklepie http://ewabien.com/pl/stroje-kapielowe.html, na którym jest spory wybór strojów. To marka ekskluzywna, stawiająca na estetykę wykonania oraz walory zmysłowe.

kostium kąpielowy

Do opalania czy pływania

Jak najczęściej spędzasz czas nad wodą? Opalasz się, czy raczej wolisz sobie popływać? Jeśli to pierwsze, decyduj się na dość skąpy kostium dwuczęściowy, dzięki któremu większa powierzchnia Twego ciała pokryje się piękną opalenizną. Jeżeli wolisz spędzać czas aktywnie, lepszym rozwiązaniem może być kostium dwuczęściowy.

Zarówno wersja do opalania, jak i do pływania może prezentować się pięknie i zmysłowo do tego stopnia, że nie będzie można od nas oderwać oczu. Spory wybór ekskluzywnych, zmysłowo prezentujących się modeli strojów kąpielowych, oferuje marka Ewabien.

 

kostium

 

Właściwy rozmiar

Nawiązanie do punktu pierwszego. Oceń swój wygląd na spokojnie i na spokojnie dobierz strój kąpielowy dla siebie. Ekskluzywny, czy nie, bardziej seksowny, czy mniej, nie będzie dopasowany do twoich rozmiarów. Strój za mały powoduje, że wyglądamy na bardziej przysadziste, do tego niewygodnie się w nim zarówno opala, jak i pływa. Nasze samopoczucie w nim na pewno nie będzie dobre, a przecież nie chcemy tego podczas wakacyjnego wypoczynku. Dyskomfort powodować będzie też strój kąpielowy, który jest za luźny, gdy ma się wrażenie, że zaraz któraś część się obsunie.

 

kostium

Mając na uwadze to, jak wyglądamy, kupujmy strój kąpielowy w danym momencie. Biorąc pod uwagę aktualne wymiary, nie zakładając, że schudnie się do wakacji. Oczywiście, zwracaj uwagę na fason i kolor. Albo na sploty, nietypowe wiązania, formowane miseczki, na najnowsze trendy i nowe kolekcje, jakie ma w ofercie, chociażby wspomniany sklep http://ewabien.com. Wybieraj cierpliwie, dopasowuj dokładnie, a Twój letni wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Tagi:

kostium kąpielowy ,  kostium ,  styl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót