Partner: Logo KobietaXL.pl

Jakie kolory torebek są dzisiaj najmodniejsze?

Kolorowe torebki są hitem tego sezonu i można znaleźć je w kolekcjach wielu producentów. Jakie barwy są najbardziej popularne?

 

Przede wszystkim modne są kolory intensywne, nasycone i soczyste, na przykład trawiasta zieleń, pomarańczowy, fluorescencyjny żółty oraz cukierkowy róż. Bardzo dobrym wyborem może być też torebka w kolorze kobaltowym, czyli niebieska w ciemnym, nasyconym odcieniu.

 

Takie torebki są teraz oferowane przez wiele marek, na przykład w ich poszukiwaniu warto sprawdzić stworzone przez markę ego torebki - https://albinatorebki.pl/marka/ego/ które mają wiele fanek.

 

Jak wybrać kolorową torebkę dla siebie?

Dodanie do stylizacji kolorowej torebki może być znakomitym sposobem na jej ożywienie. Jak wybrać najlepszą kolorową torebkę?

 

Przede wszystkim kieruj się swoimi ulubionymi barwami, aby wprowadzić do swoje garderoby torebkę. Jeżeli przykładowo lubisz intensywne zielenie czy kolor kobaltowy, zwróć uwagę na oferowane przez firmę ego torebki, które przyciągają uwagę swoimi pięknymi barwami.

 

Wybierając kolorową torebkę, weź pod uwagę okazję. Przyciągająca uwagę swoim kolorem, odważna torba może być bardziej odpowiednia na niezobowiązujące wyjścia, na przykład na randkę, podczas gdy bardziej stonowany kolor może być lepszy w przypadku profesjonalnych bankietów.

 

Zwróć ponadto uwagę na materiał oraz na detale torebki, które będą wpływały na jej wygląd i trwałość. Doskonałym pomysłem będzie wybranie torebki wykonanej ze skóry naturalnej, która dzięki temu będzie mogła posłużyć na lata. Sprawdź też jakość jej wykonania i funkcjonalność, między innymi okucia, szwy, pasek, wyposażenie wewnętrzne.

 

Z czym nosić kolorową torebkę?

Wiele kobiet ma problemy z dopasowaniem kolorowych torebek do stylizacji. Zobacz nasze porady, dzięki którym łatwo stworzysz efektowne outfity na wiele okazji!

 

Torebki w intensywnych barwach bardzo dobrze komponują się z neutralnymi kolorami. Dzięki temu można wyróżnić torebkę na tle ubrań, więc może ona stać się centralnym punktem stroju. Czerń, biel, beż i szarość to świetne neutralne kolory, z którymi można łączyć torebki w praktycznie każdym odcieniu, na przykład pomarańczowym, różowym, niebieskim czy żółtym.

 

Jeżeli lubisz stylizacje przyciągające uwagę, spróbuj połączyć kolorową torebkę z równie kolorowym strojem. Na przykład zieloną torebkę można połączyć z różową sukienką, aby uzyskać wyrazisty wygląd.

artykuł partnera

Tagi:

styl ,  torebka , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót