Partner: Logo KobietaXL.pl

Wygląd

Dress code zależy od miejsca pracy. Sztywnego uniformu nie da się zwalczyć, ale zawsze można przemycić choć kolorowe stopki w pantoflach lub niebanalną bieliznę. To doda Ci pewności siebie, a nie zdenerwuje pracodawców. Jeśli jednak masz trochę więcej swobody to klasyczny krój koszuli wybierz w szalonym wzorze, a garsonki lub garnitur kupuj w żywych kolorach. Nie będziesz wulgarna, tylko modna. Przyciągniesz do siebie współpracowników i klientów dzięki takiej nieszablonowości. Marki zajmujące się głównie ubraniami typu biznes widząc światowe trendy wśród dyrektorów i prezesów tworzą coraz ciekawsze oferty. Poszukaj czegoś ciekawego dla siebie!

Na uwagę zasługuje np. Click Fashion. Nie znajdziesz w ich kolekcjach nic nudnego. Za to prostych form w nowych odsłonach jest wiele. Swój indywidualny wygląd możesz także podkreślić skromną biżuterią o ważnym dla Ciebie znaczeniu. Metale szlachetne udźwigną każde wspomnienie i uczucie. Makijaż i fryzurę dla bezpieczeństwa zostawmy w spokoju, ale profesjonalny manicure może być barwny i wzorzysty.


dresscode

Pasje i życie osobiste

Myśli to coś czego nie da się zabrać jeśli pilnujesz by były niezmienne. Oczywiście, w miarę upływu lat i kolejnych doświadczeń będziesz się zmieniać. Zmiany muszą wynikać z Twojego rozwoju, a nie z perswazji szefa czy regulaminu firmy. Warto trzymać się jednej pasji, na pozór nic nie znaczącego hobby, które jest z Tobą odkąd pamiętasz. Wspomnienia i uczucie jakie daje Ci pływanie, czytanie książek, rysowanie czy ogrodnictwo będą czymś stałym w Twoim dynamicznym życiu. To do tego będziesz wracać w trudnych chwilach by zwolnić i nabrać dystansu. Nie zaniedbuj także spraw osobistych. Taką może być dla Ciebie rodzina, przyjaciele lub partner. To Ty ustalasz kto się dla Ciebie liczy. Święta w niektórych domach to duża impreza rodzinna, która spaja wszystkich członków. U Ciebie tez? W takim razie zadbaj o wolne od pracy na chociaż jeden dzień w tym ważnym okresie. Albo zrób sobie dzień bez finalizowania projektu akurat wtedy kiedy twój partner ma wolne by spędzić z nim więcej czasu. Wróć wcześniej do domu raz na jakiś czas. Jeśli masz dzieci i realizujesz się w życiu zawodowym zadbaj o dobry kontakt z nimi by nie traktowały twojej pracy jak swojego wroga. Za parę lat możesz przez zostać przez nie odsunięta od ich smutków i radości.

Tagi:

styl ,  moda ,  dress code ,  click fashion , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót