Partner: Logo KobietaXL.pl

 

 

Kupując buty dla siebie, kierujemy się ich wygodą i wyglądem. Jednak przy zakupie butów dla dziecka to nie wystarczy. Odpowiednie buty dziecięce powinny być starannie wykonane i dopasowane do fazy rozwoju stóp dziecka, ponieważ innych butów potrzebują maluchy, a innych dzieci w wieku szkolnym.

 

Jak wybrać buty dziecięce?

 

Stopa dziecka dopiero się kształtuje, dlatego buty dziecięce muszą wspierać jej naturalny rozwój. Trzeba pamiętać o tym przy zakupie, ponieważ nie każde obuwie dla dziecka zostało zaprojektowane zgodnie z tymi zasadami. Źle dobrane buciki dziecięce mogą zaburzyć prawidłowy rozwój stóp i sprawić, że w przyszłości dziecko będzie miało wadę postawy. W przypadku dzieci, które dopiero uczą się chodzić, najlepiej sprawdzi się ręcznie robione obuwie. Buty dla każdego dziecka powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, mieć miękką wkładkę i antypoślizgową podeszwę. Starsze dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, dlatego zarówno sandały, jak i kalosze na deszczowe dni muszą być wygodne i wytrzymałe, aby zapewnić dziecku komfort użytkowania. 

 

 

Geox buty dziecięce – czym się wyróżniają?

 

Geox buty dziecięce pozwalają stopom oddychać, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennego użytkowania. Zostały one wyposażone w system, który umożliwia odprowadzanie wilgoci z buta. Podeszwa z membraną jest wyposażona w specjalne mikropory, które sprawiają, że woda nie wpada do środka buta. Są one jednak na tyle duże, że para wodna bez problemu wydostaje się na zewnątrz. Buty zapewniają więc komfort o każdej porze roku, są przy tym lekkie i bardzo wygodne.

 

 

 

Czapki z daszkiem dla dzieci – praktyczne rozwiązanie na słoneczne dni

 

Zarówno obuwie, jak i każdy element odzieży dziecka muszą zapewniać komfort w różnych warunkach. W gorące dni niezastąpione są czapki z daszkiem dla dzieci, które chronią przed słońcem. Są one bardzo praktyczne, ponieważ chronią delikatną głowę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a daszek zapewnia cień, dzięki czemu słońce nie świeci prosto w oczy. Warto zwrócić uwagę, czy czapka z daszkiem została wykonana z przewiewnej bawełny, co umożliwi odprowadzanie wilgoci. Tego typu czapki są uniwersalne, ponieważ idealnie pasują zarówno niemowlętom, jak i starszym dzieciom. Wybierając czapkę z przedłużonym tyłem, możemy też chronić przed słońcem szyję dziecka. Jest to więc idealne rozwiązanie na upalne dni.

materiał zewnętrzny

Tagi:

buty ,  dziecko ,  styl , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót