Partner: Logo KobietaXL.pl

Najpiękniejsze polskie fotomodelki – piękne, czyli jakie?

Doskonale wiemy, że pojęcie piękna jest sprawą względną, gdyż każdy z nas ma inny gust. W obecnych czasach mamy pewien kanon urody, który zakłada, że piękna kobieta jest szczupła, wysoka i ma proporcjonalne rysy twarzy. Takie są też najpiękniejsze polskie fotomodelki, ale w branży nie brakuje również kobiet, które odstają – i to czasami dość mocno – od tego ogólnego kanonu piękna, a i tak mogą się cieszyć ogromnym zainteresowaniem i wieloma zleceniami. Piękna modelka to modelka, która przede wszystkim oddaje swoim wyglądem cele, jakie przyświecają reklamowanej przez nią marce i podobna do grupy docelowej, do której marka chce trafić.

Najpiękniejsze polskie fotomodelki mogą być zarówno szalenie szczupłymi dziewczynami z nogami do nieba i długimi blond włosami, jak i kobietami przy kości, z tatuażami, kolorowymi włosami i kolczykami na twarzy. Jedyna zasada, jaka jest w tej branży niezmienna to wymóg ciekawej i zwracającej uwagę urody.

Najpiękniejsze polskie fotomodelki – jak pracują?

Praca fotomodelki wiąże się z nieustannym pozowaniem do zdjęć. Najpiękniejsze polskie fotomodelki zatrudniane przez agencje modelek, (np. Agencję Infernal) biorą udział w sesjach zdjęciowych do magazynów modowych, uśmiechają się do nas z billboardów, ulotek reklamowych oraz spotów promocyjnych. Wiele z nich pracuje też podczas nagrywania teledysków, a za dzień pracy zarabiają nawet kilka tysięcy złotych. Największymi zarobkami cieszą się zawsze te najpiękniejsze polskie fotomodelki, które potrafią „skasować” za jedną sesję zdjęciową nawet kilkanaście tysięcy złotych, a ostatecznie stawka zależy zawsze od zlecenia.

Jak zostać fotomodelką? Jakie wymagania trzeba spełnić?

Bardzo dobrą informacją dla kandydatek do pracy w branży modelingu jest fakt, że najpiękniejsze polskie fotomodelki nie zawsze są bardzo wysokie i szczupłe. W pracy fotomodelki wzrost, waga i wymiary nie grają tak dużej roli, więc drzwi do tego zawodu są otwarte dla większej liczby kandydatek. Fotomodelka musi być przede wszystkim fotogeniczna, czyli dobrze wychodzić na zdjęciach i to jest nadrzędne wymaganie. Kilka centymetrów w talii powyżej ikonicznych wymiarów na pewno nie przekreśli szansy na angaż w dobrze płatnej sesji zdjęciowej. Również wszelkie mankamenty urody mogą być w dzisiejszych czasach wyretuszowane przy użyciu programów do obróbki graficznej, więc dodatkowy pieprzyk, mała blizna czy diastema nie są przeszkodą w tej pracy, a wręcz przeciwnie – mogą się stać znakiem szczególnym.

Jeśli jesteś fotogeniczna, otwarta, ambitna i lubisz pracę z ludźmi, to zawód fotomodelki może się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę i fantastyczną przygodą.

Spełniasz podstawowe wymagania i chcesz zostać fotomodelką, a może szukasz najpiękniejszych polskich fotomodelek? W obu przypadkach zapraszamy do kontaktu z Agencją Infernal https://www.agencjainfernal.pl/.

Tagi:

moda ,  modelka ,  uroda , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz