Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Podczas spotkania wszystkie zgromadzone w restauracji panie mogły dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Organizatorzy przewidzieli tego wieczoru mnóstwo atrakcji. 

- W Locomotivie Międzynarodowy Dzień Sekretarki i Asystentki jest obchodzony po raz piąty. Zorganizowaliśmy to wydarzenie dla wszystkich pań. Nie trzeba być sekretarką czy asystentką w życiu zawodowym, bo tak naprawdę każda kobieta mająca dom, pracę jest w określonych sytuacjach i asystentką i sekretarką - swojego męża, dzieci. To nasza jubileuszowa edycja, przez 4 lata chciałam pokazać paniom, że można się zmienić, obudzić się na wiosnę. - mówi Dorota Bęczkowska, kierownik sprzedaży i marketingu Locomotiva.

 

 

 

 

Spotkanie było również doskonałym momentem, aby zaprezentować gościom finał akcji "Obudź się na wiosnę" czyli pokaz metamorfoz jakie przeszły wybrane uczestniczki. Wśród finalistek znalazły się panie w wieku trzydziestu, czterdziestu i pięćdziesięciu lat.

- W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, w którym potrzebuje zmiany. Zobaczyłam informację o metamorfozach i pomyślałam, że może warto byłoby spróbować, albo się uda, albo nie. I udało się - jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i wsparcie. - Izabela Gumiela

- To był spontan. Zobaczyłam event na Facebooku, wysłałam zgłoszenie, ale zapomniałam o tym... Pamiętam że rozmawiałam z mężem i mówiłam mu, że chciałabym coś zrobić z włosami, pójść do fryzjera, ale mieliśmy tyle wydatków, że zrezygnowałam z tego pomysłu i nagle dowiedziałam się, że zostałam wybrana. To jest niesamowite uczucie kiedy inni o ciebie dbają, a ty nie musisz przez chwilę dbać o kogoś innego - dzieci, rodzinę - nie do opisania! Super! - mówi Małgorzata Baron.

- Mnie zainspirowała wiosna. To było bardzo spontaniczne - wysłałam zgłoszenie i po jakimś czasie okazało się, że jestem zaproszona. Można było się zrelaksować, wszyscy byli dla nas niezwykle mili, uśmiechnięci - atmosfera, która panowała podczas programu była bardzo rodzinna. Tylko moment wyjścia przed tutaj zgromadzonymi paniami był stresujący. - wspomina Katarzyna Kędzierewska. 

 

 

 

 

Tego wieczoru panie mogły skorzystać z porad wizażystki, fryzjera, brafitterki czy stylistki. Nie zabrakło również informacji z branży medycyny estetycznej i kosmetycznej, a także rozmów o najnowszych trendach. Był pokaz mody Marzeny Efir, nowosci kosmetyczne Slim Line

Jubileuszowa V edycja z okazji Międzynarodowego Dnia Sekretarki i Asystentki była idealnym momentem do zapytania gości jaka powinna być ta idealna sekretarka lub asystentka. 


- Pewnie nie ma idealnej sekretarki czy asystentki, ale my możemy pracować nad tym, aby wyglądała idealnie, bo jest w pewnym sensie osobą publiczną i reprezentuje firmę, w której pracuje. Wygląd jest bardzo ważny, ale panie popełniają błędy np. za duży obwód i za mała miseczka, wtedy zapięcie jest na karku, a piersi na brzuchu. Pani sekretarka nie może również nosić biustonosza, który się rzuca w oczy i warto pamiętać, że pod białą bluzkę nie nosimy białych biustonoszy, a cieliste. - mówiła Renata Skoczylas, Bardotka- brafitting.

Beata Kołtun, Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line:  Idealna asystentka czy sekretarka powinna być uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do świata, poukładana i uporządkowana. Dobry wygląd to podstawa - ona reprezentuje firmę więc powinna być zadbana, elegancko ubrana i schludna. 

Anna Smoleńska -Wieczorkiewicz, pracownia florystyczna Passja-Flora:  Asystentka powinna być kulturalna, zadbana, elegancka z klasą, wygląd jest równie ważny co kultura, obycie i umiejętność zachowania się w każdej sytuacji.

Na etapie poszukiwań asystentki jest również projektantka Marzena Efir - Prowadzę rozmowy z paniami, które starają się o posadę mojej menadżerki. Moim zdaniem powinna być pasjonatką tego co robi, bo to jest najważniejsze bez względu na wykonywany zawód. Jeśli chodzi o dress code to moje projekty są czasami szalone, zresztą sama się w nie ubieram i chciałabym żeby moja menadżerka ubierała się w to, w czym czuje się najlepiej. KKR

Zdjęcia Dorota Sitkowska

Tagi:

Locomotiva ,  sekretarka ,  asystentka ,  Marzena Efir ,  Beata Kołtun ,  dzień Sekretarki i Asystentki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót