Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Ma na koncie 25 milionów funtów i wiedzie życie prawdziwego playboya. 37-letni brytyjski hotelarz Danny Lambo ma do dyspozycji najgłośniejszy samochód i setki najpiękniejszych kobiet, w których przebiera jak w ulęgałkach.

Jest z nowej generacji self-made manów, którzy afiszują się swoim bogactwem w przeciwieństwie do brytyjskiej arystokracji.

Urodzony w Croydon, w nauczycielskiej rodzinie, opuścił szkołę i stwierdził, że sam sobie będzie sterem i okrętem. Dyrektor szkoły zapowiedział, że źle skończy, ale Lambo nie przejął się przepowiednią.

Już kilka lat później wiódł luksusowy styl życia, jeździł po całym świecie, inwestował w swoje imperium. Danny, który tak naprawdę nazywa się Krane, zwany jest „Lambo" z powodu swojego Lamborghini, model Diabolo, który jest bardzo głośnym samochodem. Lambo lubi hałas i kiedy zaczepia kobiety na ulicy przejeżdżając, używa megafonu...

Nawet jeśli dostaje numer telefonu, często odstępuje kobiety przyjaciołom. Kiedy nie oddaje się interesom, uwielbia romanse z rosyjskimi top modelkami, którym stawia drinki po 10000 funtów. Uwielbia też swoje antyki, w tym łóżko, które kiedyś należało do Napoleona.

 

Tagi:

playboy ,  lamborghini ,  Danny Lambo , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz