Partner: Logo KobietaXL.pl

Wciąż trwają dyskusje o standardach jakie ma spełniać kobiece ciało. Kontrowersje wywołują choćby idealne modelki Victorii Secret, które prezentując swoje bardzo szczupłe kształty mogą wzbudzać nieuzasadnione kompleksy u wielu kobiet na całym świecie. Dlatego coraz częściej dochodzi do krytyki podobnych kampanii. Curve Kate nawiązując do ideałów Victorii pokazała kobiety o bardzo różnych ciałach i podkreślając tym samym, że nie ma jednego ideału piękna, że każda kobieta ma swój urok, i że najważniejsza jest w końcu naturalność.

Kampania Curve Kate trafiła na podatny grunt i stała się bardzo popularna. Tym bardziej, że ostatnio o aniołkach Victorii Secret nie brak krytycznych wypowiedzi. Dotyczą one przede wszystkim restrykcyjnej diety „doskonałych modelek”, które swoich figur nie zawdzięczają normalnemu stylowi życia.

 O życiu modelek Victoria Secret czytaj TU

Dlatego Curvy Kate zdecydowała się na postawienie obok siebie kobiet o różnych kształtach, ale upozowanych dokładnie tak samo, jak modelki Victorii. Które są bardziej autentyczne? Zobaczcie same!

Foto Curve Cate/ Victoria Secret

ZapiszZapiszZapiszZapisz

Tagi:

moda ,  kobieta ,  victoria secret ,  curvy cate , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót