Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Ideą biegu jest promowanie zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej oraz budowanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne wśród mieszkańców Puław. Podczas organizowanego wydarzenia organizatorzy biegu chcą połączyć ze sobą trzy bardzo ważne obszary:

1. Zdrowy i aktywny tryb życia,

2. Integrację i współpracę osób, którzy w swoim życiu stosują i propagują zdrowy

tryb życia i odpowiedzialność za środowisko naturalne,

3. Pomaganie innym poprzez działania charytatywne. W trakcie wydarzenia będą

zbierane środki (nie finansowe) na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-

Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach oraz Specjalnego

Ośrodka Wychowawczego prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr

Benedyktynek Misjonarek w Puławach.- Inspiracją dla nas do zorganizowania wiosennego biegu - Biegu Zielonych Sznurowadeł był Charytatywny Bieg Mikołajkowy oraz inne biegi w województwie lubelskim i województwach ościennych, w których uczestniczymy- mówi Maryla Miłek prezeska Fundacji BezMiar. 
Na Bieg Zielonych Sznurowadeł wybraliśmy trzy dystanse: 5 km i półmaraton (tu szykujemy się na przyjęcie ok. 200 zawodników) oraz Radosny Zielony Bieg, około 1,2 km (po puławskiej Marinie) – zabawowy, z animacjami i konkursami eko, tak by każdy mógł w nim wystartować, nawet jeżeli bieganie jest dla niego całkowicie nową przygodą. Udział w nim zapowiedzieli wychowankowie ośrodków, na rzecz których będą zbierane dary.Chcemy, by Biegi Zielonych Sznurowadeł, a po nim Bieg Mikołajów na stałe
wpisały się w kalendarz imprez biegowych.

 

Zapisy już trwają. TU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót