Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Nasi Czytelnicy pochodzą głównie z dużych miast i tu zdecydowanie przoduje Warszawa, potem Lublin i Kraków. Ale czytają nas już zarówno w całej Polsce jak i na wszystkich kontynentach! Blisko 40 procent odwiedzających portal to mężczyźni. Najchętniej czytają nas osoby młode w wieku od 25 do 34 lat.

 

Co Wam się podoba? Przede wszystkim sylwetki kobiet XL, czyli takich, które coś osiągnęły w życiu dzięki uporowi, ciężkiej pracy, samozaparciu. Najbardziej polubiliście Marzenę Efir, bohaterkę Kiedy tańczę oraz Krysię Szydłowską, śpiewaczkę, której szkoda boazerii...

 

Najwięcej kontrowersji i komentarzy wzbudził tekst naszego eksperta z dziedziny psychologii Janusza Koczberskiego Czy marihuana szkodzi? Janusz Koczberski obiecał, że niebawem ustosunkuje się do zarzutów, których nie brak pod jego tekstem.

 

Z działu reportaży najbardziej wzruszyła Was historia małego Jasia Karwowskiego walczącego z nowotworem oka – Pół miliona do szczęścia, zaciekawiła opowieść o przedszkolanku, czyli Mężczyzna w przedszkolu to egzotyka oraz historia Grażyny Adamiak i jej córki – Serce Magdy.

 

Lubicie też czytać o odchudzaniu - Odchudzanie nie ma sensu, o złych synowych Terror synowych oraz porady z działu psychologia.

 

Dziś przypominamy Wam najbardziej ulubione przez Was teksty, kto nie czytał, ma okazję, a od jutra oczywiście nowości! Wprowadzimy też niebawem nowy dział porad prawnych.

Dziękuję za Wasza obecność na portalu i mam nadzieje, że zostaniecie dalej z nami!

 

Magdalena Gorostiza

 

 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Powrót