Partner: Logo KobietaXL.pl

Znajdziesz w niej zegarki modne, a zarazem praktyczne. Na jaki wydatek trzeba się przygotować, aby kupić oryginalny czasomierz tej firmy?

Zegarek G-Shock – dlaczego nie warto kupować podróbki?

Jak większość produktów znanych marek, również urządzenia G-Shock doczekały się podróbek. Mimo że z wyglądu bardzo przypominają oryginały, to w żadnej kwestii nie mogą się z nimi równać. Przede wszystkim są wykonane z materiałów słabej jakości, dlatego nie można od nich oczekiwać, że będą solidne i niezawodne. Oryginalne zegarki G-Shock mają ponadto wiele funkcji, których brakuje w podrobionych wersjach. Najważniejsze jest jednak to, że kupując repliki, uczestniczysz w oszustwie, a to kwalifikuje się jako przestępstwo.

Gdzie kupić markowy zegarek G-Shock?

Aby mieć pewność, że inwestujesz w markowe urządzenie, powinieneś je nabyć z wiarygodnego źródła. Takim sklepem jest np. Zegarki Centrum, gdzie znajdziesz oryginalne zegarki G-Shock z certyfikatem autentyczności. Ponadto oferta obejmuje zarówno kultowe modele, jak i nowości z kolekcji producenta. Dostaniesz tam zarówno zegarki sportowe męskie G-Shock, jak i mnóstwo propozycji dla kobiet. Jak prezentują się ceny zegarków męskich Casio G-Shock i jakie modele są warte uwagi w wybranych grupach cenowych?

Najtańszy zegarek męski G-Shock

casio

Zegarek męski G-Shock

Wśród budżetowych propozycji, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupu, jest model DW5750E1B. Jeżeli chodzi o ten zegarek Casio G-Shock, cena wynosi ok. 350 zł, a mimo to urządzenie oferuje wiele przydatnych funkcji. Mimo klasycznego wyglądu czasomierz wyposażony jest w alarm, chronograf, timer i datownik. Ponadto jest wstrząsoodporny, dlatego sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Prezentowany zegarek męski G-Shock, mimo atrakcyjnej ceny, nie odbiega jakością i funkcjonalnością od urządzeń z wyższej półki.

 

Zegarek sportowy męski G-Shock ze średniej grupy cenowej


casio

Zegarek sportowy męski G-Shock

W portfolio marki znajdziesz modele praktycznie w każdym budżecie. Największą grupę tworzą urządzenia w przedziale 1000-2000 zł. Do tej kategorii należy zegarek sportowy męski G-Shock Gravitymaster GRB1001A2. Jest to typowy model dla aktywnych osób, które szukają wytrzymałego i funkcjonalnego czasomierza. Oprócz standardowych funkcji, typowych dla oryginalnych zegarków G-Shock, ma także wbudowany panel słoneczny oraz możliwość sparowania ze smartfonem. Dzięki temu możesz z pozycji telefonu gromadzić dane i analizować wyniki uzyskane podczas treningu.

 

Najdroższy model zegarka męskiego Casio G-Shock

 

casio

 

Zegarek męski Casio G-Shock

 

Jeżeli nie ogranicza Cię budżet i szukasz naprawdę solidnego urządzenia do zadań specjalnych, to model Specials GMW-B5000TCM-1 z pewnością Cię nie zawiedzie. Jeżeli chodzi o ten zegarek Casio G-Shock, cena przekracza 7 500 zł, ale w zamian za to dostajesz pełen pakiet funkcji. Do

dyspozycji masz dotykowy wyświetlacz, możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth, a także system Radio Controlled oraz waveceptor. Najważniejszą cechą tego zegarka męskiego G-Shock jest jednak tytanowa koperta i bransoleta, a także wyjątkowy design w militarnym stylu.

 

Tagi:

styl ,  moda ,  zegarek ,  casio , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót