Partner: Logo KobietaXL.pl

Włosy rude, jasna cera
Unikaj intensywnych czy wyzywających kolorów (czerwony, jasnozielony, jasnożółty, pomarańczowy, purpurowy). Biel nie jest zalecana. Najlepsze będą odcienie szarości i niebieskiego. Sprawdzą się również kolory pastelowe oraz czarny i beżowy.

Włosy blond, oliwkowa cera
Bladożółty, cytrynowy, musztardowy nie podkreślą twojej cery. Bądź również ostrożna z różem, pomarańczem i ciemnoczerwonym. Idealne dla oliwkowej cery kolory to niebieski, turkusowy, jasnozielony, szary, granatowy i czarny. Znakomicie będziesz się również prezentować w jasnoczerwonym i czekoladowym.

Włosy blond, jasna cera
Intensywne kolory mogą przyćmić kolor twojej cery i włosów. Dlatego unikaj purpury, indygo, mocnego różowego i pomarańczowego. Ostrożnie też z musztardowym, brązami i zieleniom. Blondynkom o jasnej cerze najlepiej pasują kolory pastelowe oraz oliwkowy, khaki, złoty, jasny szary, biały, fioletowy, szafirowy i granatowy. 

Włosy siwe, jasna cera
Unikaj kolorów pastelowych. Najlepsze będą klasyczne, ciemne kolory czyli czarny, granatowy, brązowy i fioletowy. Zgaszony róż, czerwień i ciemny różowy również będą do ciebie pasować.

Włosy ciemne, oliwkowa cera
Czarny, popielaty, oliwkowy, khaki, brudna biel idealnie podkreślą twoją urodę. Odpowiednie będą również szkarłaty, purpura i kolor czerwonego wina. Nigdy natomiast nie stosuj pastelowych kolorów, które nie harmonizują z twoją cerą.

Włosy ciemne, jasna cera
Jeśli chcesz podkreślić kolor włosów powinnaś wybierać ubiory w ciemnych tonacjach. Idealne zatem będą czerwienie i brązy.  Sprawdzą się też fiolety, granaty, szarości i złoty. Unikaj beżów i bieli o będziesz w nich wyglądać blado. 

Włosy brązowe, oliwkowa cera
Odpowiednimi kolorami dla tego typu urody będą ciemna zieleń, granatowy, czarny, wiśniowy, śliwkowy, popielaty, czerwony i beżowy. Cera będzie robiła wrażenie ziemistej jeśli będziesz nosiła odzież w kolorze fioletowy, koralowym, pomarańczowym, żółtym.

Włosy brązowe, jasna cera
Najlepszymi kolorami dla ciebie będą czarny, czerwony, różowy i brudna biel. Możesz sobie również pozwolić na lila, fiolet i bordo. Pozostałych kolorów powinnaś unikać.

Tagi:

styl ,  uroda ,  ubranie ,  włosy ,  cera , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót