Partner: Logo KobietaXL.pl

Najciekawsze seriale na jesieni 2018 roku

W naszym zestawieniu uwzględnimy nie tylko seriale, które pojawiły się w stacjach ogólnodostępnych, ale również te, które możemy oglądać na kanałach płatnych. Oto produkcje, które naszym zdaniem są godne uwagi.

    1. Nielegalni – po dużym zainteresowaniu, jakie wzbudziły seriale Belfer i Kruk, stacja Canal+ przygotowała kolejną produkcję. Emisja nowego serialu rozpoczęła się 21 października. To pierwsza od dawna polska produkcja o charakterze szpiegowskim. W serialu opowiedziana została historia Konrada Wolskiego, który dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Ma być przy nim wykorzystana broń pochodząca z arsenału znajdującego się na Białorusi. Wtedy do gry wkracza Travis, czyli polski szpieg w białoruskim KGB. Od tego momentu rozpoczyna się jeden wielki wyścig z czasem. W rolę Konrada wcielił się Grzegorz Damięcki. Serial ten można oglądać z wykorzystaniem np. pakietu Canal+ w UPC.
    2. Pod powierzchnią – kolejna produkcja TVN to obraz skomplikowanej relacji pomiędzy czterema bohaterami. Serial tak naprawdę opowiada o mrocznych tajemnicach, które skrywamy za drzwiami naszych domów. Wspomniani bohaterowie to małżeństwo z problemami oraz ojciec i córka, których relacje dalekie są od idealnych. W serialu pojawią się namiętność, zbrodnia i próby odpowiedzi na wiele pytań, w tym: czy aby na pewno dobrze znamy ludzi, których kochamy i z którymi mieszkamy? Serial z bardzo dobrą obsadą pojawił się na antenie TVN w październiku i składa się z 8 odcinków. Zastąpił on Pułapkę, która została bardzo pozytywnie odebrana przez widzów.
    3. Ślad – w Polsacie również wystartował nowy serial. Widzowie mogą go oglądać już od 18 września. Jest to produkcja sensacyjno-kryminalna, w której zostaną przedstawione krwawe zbrodnie. W pierwszych odcinkach powołany zostaje Centralny Wydział Śledczy, który ma odnaleźć psychopatę mordującego dzieci. Jeszcze na etapie kompletowania składu nowej komórki ginie kolejna dwójka dzieci. Od tej pory obserwujemy, jak wybrani eksperci radzą sobie z rozwiązywaniem trudnych spraw. Jak na razie serial uzyskuje przeciętne recenzje, ale na oceny przyjdzie czas po emisji całej jego serii.
    4. Ślepnąć od świateł – kolejna produkcja stacji HBO, która słynie z genialnych seriali. Powstał on na bazie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Serial składający się z 8 odcinków opowiada losy dilera narkotykowego, którego życie zmienia się w chaos. Klientami Kuby, czyli głównego bohatera, są przeróżni ludzie – politycy, celebryci, ale również zamożne panie domu. Jego życie zaczyna go jednak męczyć, więc podejmuje decyzję o wyjeździe do Argentyny. Losy Kuby odmieniają się mocno w momencie, kiedy z więzienia wychodzi Dario i dochodzi do konfrontacji. Jak to się skończy? Premiera serialu miała miejsce w HBO 28 października.
    5. Znaki – swoją serialową produkcję przygotowało również AXN. W Górach Sowich ginie studentka. Dochodzi do zaskakującej egzekucji, którą żyje cała Polska. Sprawa jednak nie zostaje rozwiązana. Po wielu latach dochodzi do bardzo podobnej zbrodni, a śledztwo prowadzi komisarz Trela. Premiera serialu miała miejsce 10 października.

Kolejne serialowe hity

Trudno na razie przewidzieć, które z wymienionych seriali okażą się hitami. W naszym zestawieniu nie wymieniliśmy wszystkich produkcji, lecz tylko wybrane. Nowe seriale pojawiły się również w TV4 czy w Telewizji Publicznej.

Tagi:

społeczeństwo ,  film telewizja ,  serial , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót