Partner: Logo KobietaXL.pl

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do wspólnego spędzenia tego specjalnego wieczoru. Nasz sylwester będzie się składał z dwóch części: koncertu i bankietu sylwestrowego. 

 

KONCERT

W tym roku kontynuujemy swoją podróż po krajach Europy. Tym razem odwiedzimy Francję - stolicę mody, szyku i smaku. Zapraszamy Państwa na koncert „Pod dachami Paryża” wypełniony przebojami piosenki francuskiej, w którym nie braknie wzruszeń, świateł i kolorów rodem z bajkowego Moulin Rouge i eleganckich Pól Elizejskich. Inspiracją koncertu jest Paryż lat 30 i 40 XX wieku. W wykonaniu Anny Michałowskiej oraz Łukasza Jemioły z zespołem (Rafał Czarnacki, Karol Kozak, Bartłomiej Raban, Michał Lewartowicz) usłyszycie Państwo piosenki sławnych francuskich wykonawców takich jak Edith Piaf, Dalida & Alain Delon ,Jacques Brel czy Joe Dassin. W repertuarze znajdą się m.in. „Parole, Parole”, „La Vie en Rose”, „Champs-Élysées”, „Ne me quite pas” czy „Padam, Padam”. Pragniemy, aby Państwo na ten jeden moment oddali się wspomnieniom, marzeniom oraz romantycznej atmosferze przy "chansons de l'amour"..

 

Koncert rozpoczyna się o godz. 21:00

 

BANKIET

Dalsza część wieczoru to BANKIET SYLWESTROWY

Naszych gości zapraszamy na bankiet, który rozpocznie się tuż po zakończeniu koncertu tj. ok. godz. 22:30 i potrwa do godziny 2:00. Bawimy się przy szwedzkim stole ze stolikami koktajlowymi oraz z miejscami siedzącymi przy ośmioosobowych stolikach przy których miejsc wystarczy dla wszystkich Gości.

Bankiet – tak jak wcześniejszy koncert – utrzymany będzie w stylistyce francuskiej. Na stołach królować będą dania inspirowane kulturą i tradycją francuską. W bufecie znajdziecie Państwo m.in.: przekąski gorące ( zupa cebulowa, wołowina po burgundzku, pierożki z cielęcina, mini naleśniki), przekąski zimne (terine z kurczaka, szpinakowy omlet zawijany z owocami morza, pasztet cielęco wieprzowy , wędliny suszone, sery pleśniowe salami, sery, konfitura z figi, kapary, rukola, roladki ze szpinakiem i ricottą, wołowinę zapiekaną w cieście, łosoś zapiekany w cieście francuskim, sałatki itp. ) oraz ciasta i napoje zimne / gorące.

 

Organizatorzy przewidują też 2 lampki wina (do wyboru białe / czerwone) oraz lampkę wina musującego do wzniesienia toastu noworocznego.

 

Zapewniamy także nakrycia dla osób, które zechcą przyjść z własnymi napojami alkoholowymi (po wcześniejszym uzgodnieniu).

 

Zabawie będzie towarzyszył zespół muzyczny grający evergreeny jak również najnowsze przeboje – oczywiście nie zabraknie muzyki francuskiej!

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy również różne niespodzianki! Dlatego warto wziąć ze sobą wizytówkę…

 

MIEJSCE

 

Koncerty i bankiet odbędą się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, którego gościnne, przystrojone światłem przestrzenie zapewniają odpowiednią ilość miejsca do tańca jak i na spokojna konsumpcję czy rozmowy ze znajomymi a także kącik wypoczynkowy gdzie będzie można się zrelaksować przy doskonałej kawie lub lampce wina.

 

Kontakt z organizatorem: 572 229 519

 

BILETY I REZERWACJE

 

Zakup wejściówek na koncert oraz bankiet możliwy:

- bezpośrednio u organizatora: e-mail: artbiz@artbiz.eu, tel.: 572 229 519,

- na stronie KupBilecik (https://www.kupbilecik.pl/impreza-30509-sylwester.a.la.france..koncert.i.bankiet.sylwestrowy.lublin.html)

- w bistro IMBIR (Hall Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego ul. Akademicka 15)

 

Do bezpośredniego kontaktu zapraszamy przede wszystkim osoby składające zamówienia grupowe (od 6 miejsc)

 

Ceny biletów:

KONCERT: 70 zł - 150 zł

KONCERT+ BANKIET: 230-310 zł

Dla większych grup (od 6 osób) grup - rabaty!

 

Pełny repertuar koncertu:

Pod dachami Paryża

La vie en rose

Et si tu n’ existais pas - Jesli by nie istniał świat

La romance de Paris

I love Paris

Fais comme

Dans mon Paris

Domino

Nie opuszczaj mnie

Parole parole

Tłum

C’est si Bon

Padam Padam

Champs elysees

 

Tagi:

społeczeństwo ,  sylwester ,  zabawa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz